reklama

Mandat za picie na placu zabaw

, Wiadomości, 11.05.2016 15:00, DK
Mieszkanka zareagowała, policjanci ukarali sprawców wykroczenia mandatami.
Mandat za picie na placu zabaw

 

Kęty. Mieszkanka zareagowała, policjanci ukarali sprawców wykroczenia mandatami.
W dniu 10 maja 2015 w Kętach na Osiedlu Sikorskiego policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem mieszkanki Kęt, która powiadomiła o dwóch mężczyznach spożywających alkohol na placu zabaw. Policjanci niezwłocznie pojechali we wskazane miejsce, gdzie na ławeczce zauważyli dwóch  mężczyzn siedzących na ławeczce przy placu zabaw i spożywających piwo. Sprawcy wykroczenia zostali ukarani mandatami karnymi za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym.

10 maja w Kętach na Osiedlu Sikorskiego policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem mieszkanki Kęt, która powiadomiła o dwóch mężczyznach spożywających alkohol na placu zabaw.

 

- Policjanci niezwłocznie pojechali we wskazane miejsce, gdzie na ławeczce zauważyli dwóch  mężczyzn siedzących na ławeczce przy placu zabaw i spożywających piwo. Sprawcy wykroczenia zostali ukarani mandatami karnymi za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym - informuje rzecznik KPP Oświęcim Małgorzata Jurecka.

 


 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy