reklama

Kto porysował samochody? Straty liczone w tysiącach złotych

, Wiadomości, 13.10.2015 11:30, (red)
Policjanci z Andrychowa prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy(ców) zniszczenia pojazdów.
Kto porysował samochody? Straty liczone w tysiącach złotych

- Do zdarzeń doszło w ostatnich dniach w Andrychowie, gdzie sprawca(cy) na parkingach umiejscowionych na terenie całego miasta dokonał porysowania powłoki lakierniczej szeregu samochodów. Z reguły porysowane jest kilka elementów pojazdu, których straty sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych - informuje nas Elżbieta Goleniowska-warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

Policjanci prowadzą wzmożone kontrole i obserwacje parkingów, ale z uwagi na dużą ilość miejsc parkingowych apelują o zgłaszanie telefoniczne informacji o podejrzanie zachowujących się lub kręcących się w pobliży parkingów osobach. Wylegitymowanie tych osób może pomóc w ustaleniu sprawców uszkodzeń mienia lub chuligańskich wybryków.

 

 

foto: Archiwum

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kukus, 13.10.2015 18:45

Komentarz usunięty przez autora.

Radio.Ma.Ryja, 13.10.2015 18:32

To mógł być Igor7 z narzeczonym.

abcabc, 13.10.2015 14:42

antypies ty ośle a gdzie w tym wszystkim jest żak ?

repart, 13.10.2015 14:05

Podobna sytuacja rozbicie szyb w samochodach miała miejsce na osiedlu Olszyny na początku wrzęśnia br. Pojawil się wtedy patrol policjantów w kominiarkach legitymujących także osoby pijące publicznie piwo nad pobliska rzeką. Chuligani przenieśli się gdzie indziej?

AntyPIS, 13.10.2015 13:25

U mnie na osiedlu juz kiedyś takie sytuacje się zdarzały. To był przełom w zyciu mojego audi bo zainwestowalem w garaż. Mały jak to na osiedlach blokowych bywa, ale przynajmniej śpię spokojnie. A nieszczęśnikom, którym przytrafiła się ta perfidia życzę szybkiego i pozytywnego rozwiązania sprawy. Policja z pewnoscią znajdzie tych wandali a sąd orzecze zadość uczynienie.