reklama

Koszmarny dzień na drogach. Kolejny wypadek [FOTO]

, Wiadomości, 28.12.2016 16:47, (red)
Koszmarny dzień na drogach regionu. Kolejny wypadek. Są ranni.
Koszmarny dzień na drogach. Kolejny wypadek [FOTO]

W środę (28.12) dokoło godzony 16:00  do wypadku doszło w Bielanach k. Kęt, na drodze wojewódzkiej Kęty - Oświęcim.

 

Na miejscu są już służby ratunkowe, do Bielan zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga jest nieprzejezdna.

 

Jak wstępnie ustalili policjanci 58 – letni mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki Renault, zjechał na przeciwległy pas,  gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Ford, którym  kierował mieszkaniec Oświęcimia, a następnie z samochodem marki Jeep, którym kierował mieszkaniec Kęt.

Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło 5 osób, w tym troje pasażerów Jeepa tj. kobieta oraz dwoje dzieci w wieku 6 i 11 lat, kierowcę forda oraz dwóch pasażerów renault.

Z kolei kierowca renault, który doznał najpoważniejszych obrażeń ciała został zabrany z miejsca zdarzenia helikopterem medycznym.

 

foto: KPP Oświęcim

 

foto: OSP Kęty

 

Po południu do wypadku doszło w Białce. Śmierć poniosły dwie osoby.

,

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy