reklama

Koronawirus znowu rośnie siłę. Jak to dziś wygląda w naszym regionie?

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 27.10.2021 13:25,
Koronawirus znowu rośnie siłę. Jak to dziś wygląda w naszym regionie?
Pod kilku dni media ogólnopolskie alarmują o rosnącej liczbie zakażeń koronawirusem.

Za minioną dobę było to 8361 nowych przypadków - najwięcej od wiosny. A tendencja jest zwyżkowa. Z wypowiedzi przedstawicieli rządu można wnioskować, że niedługim czasie wprowadzone zostaną ponownie jakieś restrykcje - ma to dotyczyć powiatów we wschodniej Polsce, gdzie najmniej osób zaszczepiło się przeciwko covid-19. najwięcej osób obecnie choruje i przebywa w szpitalach.

W naszym regionie na razie - wydaje się - jest spokojnie. Za minioną dobę najwięcej nowych zakażeń - 13 - stwierdzono w powiecie wadowickim. Jednocześnie z dnia na dzień coraz więc osób kierowanych jest na kwarantannę.

Dokładne dane poniżej

grafika: gov.pl/koronawirus

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 27.10.2021 17:14

A jeśli chodzi o paliwo wykorzystywane przez polityków, to wszystko się nada... Irak- ropa, Arrakis- przyprawa. Można też jako "paliwo" wykorzystać lęk, zawiść, nieufność, pieniądze, egocentryzm... to fragment tylko listy. Pytanie czy to dostrzegamy i co każdy z nas z tym zrobi lub nie.

FeelFree, 27.10.2021 17:10

*COVID-19: Coroczny Ogranicznik Virusowy Idiotycznych Demokracji - wersja 19-ta ;-)

FeelFree, 27.10.2021 17:08

@Burakz wiejskiej - grypa na wiosnę będzie się nazywała jak zwykle "grypa", jeśli chodzi o ostrą, zakaźną chorobę dróg oddechowych spowodowaną wirusem grypy opisaną już w 412 roku p.n.e. przez Hipokratesa. Ale jeśli chodzi o paliwo dla antycovidowców to pewnie chodzi Tobie o COVID-19*, czy tak?

Burakz wiejskiej , 27.10.2021 16:14

zagadka - do wygrania hulajnoga ale zwykła , jak się będzie nazywała grypa na wiosnę