reklama

Koronawirus znów namieszał w szpitalu

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 04.05.2022 16:00, eł

Wykryto go na oddziale wewnętrznym.

Koronawirus znów namieszał w szpitalu

Choć pandemia COVID-19 bardzo już osłabła, a w całej Małopolsce przybyło dzisiaj tylko 19 nowych przypadków zakażenia, to jednak koronawirus spowodował spore utrudnienia w suskim szpitalu.

Jak się okazuje, w placówce wykryto go u pięciu pacejntów. Wszyscy przebywają na oddziale wewnętrznym, dlatego wprowadzono zmiany w jego funckjonowianiu. Obecnie nie można odwiedzać przebywających na nim osób. Do odwołania wstrzymane zostały również przyjęcia chorych na oddział.

Czynimy wszelkie starania, aby przywrócenie przyjęć nastąpiło w terminie gwarantującym bezpieczeństwo naszym pacjentom oraz personelowi” - informuje dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w oficjalnym komunikacie.

Foto: Facebook/ZOZ w Suchej Beskidzkiej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy