reklama

Koronawirus w Małopolsce. Kolejny dzień z dużą ilością zachorowań

, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 17.07.2020 10:40, red
Nowe informacje z sanepidu.
Koronawirus w Małopolsce. Kolejny dzień z dużą ilością zachorowań
W piątek (17.07) małopolski sanepid informuje o 70 nowych przypadkach koronawirusa w Małopolsce - to raport za czwartek.

Zakażenia dotyczą 48 kobiet i 26 mężczyzn, w wieku od 4 do 87 lat, z powiatu nowosądeckiego (27 osób), wadowickiego (14 osób), Nowego Sącza (6 osób), powiatu bocheńskiego (5 osób), Krakowa i powiatu oświęcimskiego (po 4 osoby), powiatów: krakowskiego i tatrzańskiego (po 3 osoby), miechowskiego, myślenickiego i wielickiego (po 2 osoby) oraz gorlickiego i tarnowskiego (po 1 osobie).

Aktualnie 6 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji.

Na listę osób wyleczonych wpisano 10 kobiet i 9 mężczyzn, w wieku od 5 do 84 lat, z Krakowa (7 osób), powiatu nowosądeckiego (6 osób) oraz Nowego Sącz i powiatów: oświęcimskiego, wielickiego, tarnowskiego, suskiego, krakowskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1453 ozdrowieńców.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy