reklama

Koniec strachu na osiedlu

, Wiadomości, 06.02.2015 09:00, ks
Policjanci ustalili osobę odpowiedzialną za niepokojenie małoletnich dziewczynek.
Koniec strachu na osiedlu

 

Sucha Beskidzka. Koniec strachu na osiedlu.
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej ustalili osobę odpowiedzialną za niepokojenie małoletnich dziewczynek na terenie miasta Sucha Beskidzka.
Czynności w tej sprawie trwały od około dwóch miesięcy i dotyczyły niewłaściwych zachowań o podłożu seksualnym.
Ustalono, że sprawca jest nieletni,  jest mieszkańcem powiatu suskiego i dalsze czynności w tej sprawie będzie prowadził Sąd Rodzinny i Nieletnich w Suchej Beskidzkiej.
Z uwagi na delikatny rodzaj sprawy i dobro zarówno pokrzywdzonych, jak i sprawcy nie podajemy więcej informacji.

 

- Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej ustalili osobę odpowiedzialną za niepokojenie małoletnich dziewczynek na terenie miasta Sucha Beskidzka. Czynności w tej sprawie trwały od około dwóch miesięcy i dotyczyły niewłaściwych zachowań o podłożu seksualnym - informuje nas rzecznik KPP Sucha Beskidzka Anna Gąsiorek-Rezler.

 

Ustalono, że sprawca jest nieletni, mieszka na terenie powiatu suskiego. Teraz jego sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich w Suchej Beskidzkiej.

 

- Z uwagi na delikatny rodzaj sprawy i dobro zarówno pokrzywdzonych, jak i sprawcy nie podajemy więcej informacji - dodaje pani rzecznik.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

JasiuWedkarz, 06.02.2015 12:58

@szpp Dzieciaki wykastrowac taki masz pomysl ?? W tv propaguje sie sex na wszystkie mozliwe sposoby, ze nie da sie juz patrzec na to. Najlepiej uciekac od wlasiwego problemu zamiasta stawic mu czola !!! Polnagie dziewczyny w reklamie sieci rtv czy muzycznych teledyskach to norma, wiec mamy oto efekty bezstresowego wychowywania i dostepu do wszystkiego ...

szpp, 06.02.2015 10:14

co za boczek..uciąć mu to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!