reklama
reklama

Kolejne utrudnienia na drodze do Bielska-Białej

Wiadomości, 23.09.2018 14:00, red
Wszyscy, którzy jeżdżą do Bielska-Białej wiedzą, że ostatnio muszą zarezerwować na to więcej czasu. Wkrótce rozpoczyna się kolejny remont.
Kolejne utrudnienia na drodze do Bielska-Białej
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu dotyczącej rozbudowy ulicy Krakowskiej, czyli drogi krajowej nr 52 do centrum miasta od Kóz.

Zmiany polegają na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego od Gminy Kozy do centrum Bielska-Białej oraz ograniczenia tonażowego do 3,5 tony.

Zakres objazdów dla pojazdów powyżej 3,5 tony i 15 ton będzie realizowany zgodnie z ustawionymi tablicami objazdowymi dla tych pojazdów.
Ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał od ulicy Polnej do skrzyżowania z wjazdem do Zakładu Gospodarki Odpadami oraz od ulicy Podgórnej do skrzyżowania z ulicą Wapienną.

- Wdrażanie tymczasowej organizacji ruchu rozpocznie się od godzin porannych w dniu 27.09.2018 r. Termin zakończenia robót drogowych związanych z rozbudową DK-52 (ul. Krakowska) planowany jest na grudzień 2019 r – informują bielscy urzędnicy.


źródło: UM Bielsko-Biała
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Betty, 23.09.2018 22:14

A za tym kryje się inna informacja, równie istotna dla wszystkich co jeżdżą do BB - skoro zaczęli remontować, modernizować Dk 52 oznacza to ze NIE BĘDZIE BDI. Koniec kropka

nomasakra, 23.09.2018 16:48

W końcu ta droge robia. To dobre rozwiązanie ze względu bwzpieczenstwa taka organizacja ruchu.

gier228, 23.09.2018 16:38

Ten pomysł to totalna porażka człowieczeństwa !