reklama

Kolejne miasto wprowadza ograniczenia

, Wiadomości, 22.07.2016 09:00, (red)
Kolejne miasto zamyka ulice w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży.
Kolejne miasto wprowadza ograniczenia

Centrum Wadowic zamknięte dla samochodów jest już od 15 lipca. Z kolei 26 lipca ograniczenia wprowadzone zostaną w Kalwarii Zebrzydowskiej. To dlatego, że w Kalwarii spodziewają się przyjazdu kilkudziecięciu tysięcy pielgrzymów do tutejszego sanktuarium.

 

Utrudnienia potrwają od 26 do 29 lipca, a w ramach zmian zaplanowano:

1. Zamknięcie al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do restauracji „Pod Kasztanami”.

2. Wprowadzenie zakazu zatrzymywania i postoju na jezdni ul. 3 Maja oraz al. Jana Pawła II wokół budynku „Okrąglak”.

3. Zamknięcie dla ruchu pojazdów parkingu i placu przed Kościołem Parafialnym im. św. Józefa.

4. Utworzenie pasa postojowego dla autokarów obsługujących pielgrzymów na ul. Broniewskiego (odcinek od straży pożarnej do parkingu przy Hali Sportowej).

5. Wydzielenie części powierzchni placu targowego oraz dworca autobusowego dla organizacji miejsc postojowych dla autokarów obsługujących pielgrzymów.

 

- Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu jest niezbędne dla sprawnej organizacji uroczystości związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży. Za powstałe utrudnienia przepraszamy – informują w kalwaryjskim magistracie.

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy