reklama

Kolejna zbiórka żywności, zebrano ponad 2 tony

, Wiadomości, 28.09.2015 07:45, NEWSY CZYTELNIKÓW
Ponad 2 tony żywności w marketach zebrano podczas kolejnej akcji w andrychowskich sklepach.
Kolejna zbiórka żywności, zebrano ponad 2 tony

 

Mimo niesprzyjającej pogody i wielu imprez odbywających się w szkołach w gminie Andrychów, w piątek i w sobiotę w sklepach gminy Andrychów zebrano 2200 kg żywności.
W zbiorkę jak zwykle przeprowadziła młodzież szkolna.
Szkolny Klub PCK HDK przy Zespole Szkół nr 1 w Andrychowie kieruje wielkie podziękowania  pod adresem ludzi dobrej woli naszej gminy, którzy w piątek i sobotę tak chętnie i z „sercem” na dłoni dzielili się swoimi zakupami w sklepach naszych rodzimych sieci tzn. PSS SPOŁEM i MSH WIZAN oraz w Marketach BIEDRONKA, INTERMARCHE, KAUFLAND, NETTO i TESCO.
To już kolejna zbiórka żywności, organizowana dzięki wsparciu dzieci, młodzieży 
i nauczycieli  naszych szkół:
Szkoła Podstawowa Nr 4 Andrychów
Szkoła Podstawowa Nr 2 Andrychów
Zespól Szkół Samorządowych w Targanicach
Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach
Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach Łęgu
Gimnazjum Nr 2 Andrychów
Technikum Logistyczne Mundurowe ZS ZDZ w Andrychowie
Zespół Szkół Nr 1 Andrychów
oraz członkowie rodzin organizatorów.
- Zebrana żywność, tak jak zawsze poprzez pedagogów szkolnych zostanie przekazana do najbiedniejszych rodzin naszej gminy, a także do innych instytucji charytatywnych. 
Na koniec bardzo dziękujemy wszystkim mediom i andrychowskim parafiom, które przyczyniły się do reklamy zbiórki – informują organizatorzy akcji ze Szkolnego Klubu PCK HDK przy Zespole Szkół nr 1 w Andrychowie Małgorzata Majdak i Edyta Zwieńczak.

Mimo niesprzyjającej pogody i wielu imprez odbywających się w szkołach w gminie Andrychów, w piątek i w sobotę w sklepach gminy Andrychów zebrano 2200 kg żywności.

 

W zbiórkę jak zwykle zaangażowana była młodzież szkolna.

 

Szkolny Klub PCK HDK przy Zespole Szkół nr 1 w Andrychowie kieruje wielkie podziękowania  pod adresem ludzi dobrej woli naszej gminy, którzy w piątek i sobotę tak chętnie i z „sercem” na dłoni dzielili się swoimi zakupami w sklepach naszych rodzimych sieci tzn. PSS SPOŁEM i MSH WIZAN oraz w Marketach BIEDRONKA, INTERMARCHE, KAUFLAND, NETTO i TESCO.

To już kolejna zbiórka żywności, organizowana dzięki wsparciu dzieci, młodzieży 

i nauczycieli  naszych szkół:

Szkoła Podstawowa Nr 4 Andrychów

Szkoła Podstawowa Nr 2 Andrychów

Zespól Szkół Samorządowych w Targanicach

Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach

Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach Łęgu

Gimnazjum Nr 2 Andrychów

Technikum Logistyczne Mundurowe ZS ZDZ w Andrychowie

Zespół Szkół Nr 1 Andrychów

oraz członkowie rodzin organizatorów.

 

- Zebrana żywność, tak jak zawsze poprzez pedagogów szkolnych zostanie przekazana do najbiedniejszych rodzin naszej gminy, a także do innych instytucji charytatywnych  informują organizatorzy akcji ze Szkolnego Klubu PCK HDK przy Zespole Szkół nr 1 w Andrychowie Małgorzata Majdak i Edyta Zwieńczak.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

igor7, 28.09.2015 18:32

Żebractwo...w tym jesteśmy najlepsi na świecie - coroczna hucpa cwaniaczka w czerwonych portkach to potwierdza ... . . . cwaniaczki w wieku poborowym których ściągnie tu prymitywna baba z Szydłowca nie muszą żebrać - oni dostaną wszystko z naszych podatków... . . . . PS.Wciąganie młodzieży w żebractwo powinno być karalne !!!

globo, 28.09.2015 18:12

Brawo Andrychowianie .Na naszej " zielonej wyspie" mieszka jednak strasznie dużo biednych ludzi.Pozdrawiam wszystkich dobrych Andrychowian.