reklama

Jak założyć konto bez wychodzenia z domu?

, Wiadomości, 28.05.2020 08:52, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Otwarcie rachunku bankowego przez internet jest naprawdę banalnie proste. Wszystkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu, a kartę i dokumenty otrzymasz za pośrednictwem kuriera. Sprawdź, jak założyć konto przez internet i gdzie znaleźć najlepszą ofertę!

Jak założyć konto bez wychodzenia z domu?

Czy wiesz, że w internecie możesz znaleźć mnóstwo korzystnych ofert kont osobistych? Banki umożliwiają założenie rachunku bez wychodzenia z domu. Jak znaleźć najlepsze konto bankowe i wszelkie formalności załatwić online? Sprawdź!

Zacznij od wyboru odpowiedniej oferty

Jak wybrać rachunek bankowy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Przede wszystkim, powinieneś porównać kilka lub kilkanaście ofert, by wiedzieć, co oferują banki. Świetny może się okazać ranking kont osobistych, w którym znajdziesz zestawienie kilkudziesięciu rachunków z różnych banków! Dzięki takiemu rankingowi możesz sprawdzić i porównać opłaty za otwarcie i korzystanie z konta, wydanie i użytkowanie karty płatniczej, koszty wypłat z bankomatów oraz wykonywania przelewów. W opisach kont bankowych znajdziesz również ich funkcjonalności, wady i zalety oraz wszelkie informacje, które pomogą Ci wybrać ofertę. O każdy z tych produktów możesz wnioskować przez internet!

Sprawdź, czy bank oferuje premię za otwarcie konta

Banki bardzo często oferują promocje bankowe kont osobistych, by zachęcić klientów do otwarcia danego rachunku. Nagrodą w promocji jest najczęściej premia pieniężna, którą możesz zyskać w zamian za otwarcie konta i spełnienie kilku prostych warunków aktywności. Najczęściej będzie to wpłata określonej gotówki na rachunek, wykonanie określonej liczby płatności kartą czy skorzystanie z aplikacji mobilnej. Dzięki temu możesz zdobyć dodatkowe środki – nawet kilkaset złotych premii! Dlatego warto się zorientować i sprawdzić, czy dane konto jest aktualnie w promocji, co będzie jego dodatkową zaletą.

Wnioskuj o rachunek bankowy przez internet

Kiedy już uda Ci się wybrać odpowiednią ofertę, czas na złożenie wniosku online. Jak założyć konto przez internet? To naprawdę proste! Wystarczy przejść przez kilka kroków, które pozwolą Ci cieszyć się nowym rachunkiem.


1. Złóż wniosek o konto osobiste. Uzupełnij swoje dane osobowe oraz dane kontaktowe.

2. Potwierdź swoją tożsamość. W zależności od banku, sposobów może być kilka. Obecnie potwierdzenie danych następuje np. poprzez autoryzację kodem SMS, weryfikację dowodu osobistego przez kuriera dostarczającego umowę i kartę do konta, a nawet przez wykonanie selfie.

3. Umów dogodny termin oraz miejsce podpisania dokumentów o konto. Kurier dostarczy Ci je osobiście do domu lub miejsca pracy. Wcześniej otrzymasz je w formie elektronicznej, by mieć czas na zapoznanie się z nimi i zaakceptowanie warunków umowy.

4. Aktywuj swoje konto i kartę i ciesz się nowym rachunkiem.

Wnioskowanie i otwarcie konta przez internet jest naprawdę banalnie proste. Wybierz odpowiedni produkt, np. korzystając z porównywarki kont osobistych lub rankingu rachunku bankowych i poświęć kilka minut na wypełnienie wniosku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy