reklama

Groźne wypadki, cztery osoby ranne

, Wiadomości, 11.05.2014 20:00, (red)
Bardzo niespokojny niedzielny (11.05) wieczór. Na drogach powiatu wadowickiego doszło do trzech groźnych wypadków.
Groźne wypadki, cztery osoby ranne

Po opadach deszczu, wszystko zaczęło się przed godziną 20. W Radoczy, na drodze krajowej nr 28, zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na szczęście, nikt nie został poszkodowany.

 

Natomiast w czołowym zderzeniu w Barwałdzie Górnym, na granicy z Kalwarią, na drodze nr 52 ranne zostały 4 osoby [na zdjęciach]. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Krakowa.

 

Również w nocy groźne zdarzenie miało miejsce we Frydrychowicach w okolicach stawów, gdzie dachował samochód osobowy. Kobieta, która prowadziła auto, wyszła bez szwanku.

 

Policja ustala przyczyny tych wypadków. W "obsługę" wszystkich tych zdarzeń zaangażowanych było kilkudziesięciu strażaków, policjanci oraz zespoły ratownictwa medycznego.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy