reklama
reklama

Dziewięć klas na zdalnym

Wiadomości, 28.10.2021 15:25, eł

To łączny bilans z trzech powiatów.

Dziewięć klas na zdalnym

W całym kraju systematycznie rośnie liczba nowych przypadków zakażenia koronawirusem, również na naszym terenie, choć tutaj sytuacja nie jest jeszcze zbyt niepokojąca. Nie pozostaje to bez wpływu na funkcjonowanie szkół. Na naszym terenie jest aktualnie pięć placówek, w których część uczniów musiała przejść na nauczanie zdalne.

W powiecie wadowickim wykryte przypadki zakażenia koronawirusem wymusiły zmianę organizacji pracy w trzech szkołach. W każdej z nich na zdalny tryb nauczania przeszła jedna klasa. Trochę większe zamieszanie wywołał COVID-19 w dwóch szkołach na terenie powiatu oświęcimskiego. W jednej z nich lekcje przez Internet mają obecnie dwie klasy, a w drugiej aż cztery. Natomiast w powiecie suskim nie ma aktualnie szkoły, w której trzeba by było wprowadzić podobne środki ostrożności. Wadowicka delegatura Kuratorium Oświaty w Krakowie nie udziela dokładniejszych informacji na ten temat – nie podaje nazw miejscowości ani rodzaju szkół, w których odbywa się nauczanie zdalne.

A jak wygląda sytuacja epidemiologiczna na naszym terenie? W powiecie wadowickim w ciągu minionej doby wykryto 10 przypadków zakażenia koronawirusem, w oświęcimskim 12, natomiast w suskim tylko 3.

Foto: Pexels

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy