Dwie osoby poszkodowane w wypadku na skrzyżowaniu

, Wiadomości, 10.01.2017 12:15, (red)
Wypadek z udziałem mieszkańca powiatu wadowickiego.
Dwie osoby poszkodowane w wypadku na skrzyżowaniu

We wtorek (10.01) o godzinie 8:20 w Przeciszowie na skrzyżowaniu ulicy Oświęcimskiej z ulicą Podlesie doszło do wypadku drogowego.

 

Jak wstępnie ustalili policjanci 22 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierując samochodem marki volkswagen, najechał na tył skręcającego w lewo samochodu marki BMW, którym kierowała 21-letnia mieszkanka Woli.

 

Do szpitala na badania Pogotowie Ratunkowe przewiozło pasażerkę volkswagena oraz kierującą BMW, która będąc w ciąży, pozostała na dalszej obserwacji. 

źródło: policja

10 stycznia 2017 o godzinie 8.20 w Przeciszowie na skrzyżowaniu ulicy Oświęcimskiej z ulicą Podlesie doszło do wypadku drogowego.
 
Jak wstępnie ustalili policjanci 22 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierując samochodem marki VW,  najechał na tył skręcającego w lewo samochodu marki BMW, którym kierowała 21 mieszkanka Woli.
Do szpitala na badania Pogotowie Ratunkowe przewiozło pasażerkę VW oraz kierującą BMW, która będąc w ciąży,  pozostała na dalszej obserwacji. 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Andriu, 10.01.2017 15:15

fatalne skrzyżowanie, nie dość że jest przesunięte to jeszcze przejście dla pieszych, wyjazd z parkingu z pod sklepu, no i jadąc z oświęcimia mamy lekko z górki. rano jak jadę do pracy to jest tam armagedon, z ul. długiej chcą wjechać samochody, od podlesia też, samochody się zatrzymują zaraz przy tym parkingu i wysadzają lub zabierają pasażerów i czasami jadąc od zatora widze jak ci wszyscy z każdej dróżki chcieliby się włączyć do ruchu.