Dużo kontroli i wypadków

, Wiadomości, 13.11.2016 16:20, ks
Przybywa policyjnych kontroli, ale i tak jest niebezpiecznie.
Dużo kontroli i wypadków

Ostatnio niemal codziennie na drogach w okolicach Andrychowa dochodzi do wypadków, w których poszkodowani są ludzie. W niedzielę (13.11) rano miał miejsce kolejny wypadek - na lokalnej drodze na osiedlu Hajosty w Rzykach k. Andrychowa.

 

- Jedna osoba została tam poszkodowana i przewieziona karetką do szpitala na obserwację - informuje oficer dyżurny w PSP w Wadowicach.

 

Policjanci apelują o ostrożną jazdę. Przede wszystkim zdjęcie nogi z gazu, bo nadmiarna prędkość to główna przyczyna wypadków.

 

Okazuje się, że policyjnych kontroli prędkości ostatnio w gminie Andrychów jest sporo. Niemal codziennie policjantów z radarem można spotkać m.in. na popularnej drodze w Roczynach w okolicy szkoły [na zdjęciu]. Sypią się mandaty.

 

W piątek wieczorem miał tam miejsce nawet krótki pościg za kierowcą, który w terenie zabudowanym jechał ponad 100 km/godz. Jak się okazało kierowca nie miał uprawnień do kierowania samochodem – stracił je już jakiś czas temu.

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 14.11.2016 11:42

Probyme, dziękuję za tą wypowiedź i pozdrawiam.

Probyme, 14.11.2016 09:48

nie licząc przypadków wyższej konieczności, jechanie w terenie zabudowanym powyżej 100km/h powinno skutkować sądowym orzeczeniem że osoba ta nie posiada zdolności myślenia na drodze i traci prawo jazdy dożywotnio, wszystko jest tak proste do zrobienia, pijany - kara minimum 50 tys. zł

maria, 13.11.2016 21:34

no to sprawa prosta powinien stracić prawo jazdy na 10 sięć lat wg / mnie ta osoba nie jest całkiem zdrowa.

awea, 13.11.2016 17:56

widocznie za małe te mandaty