reklama

Dostawczak wjechał na busa, gigantyczne korki

, Wiadomości, 09.05.2014 19:43, (red)
Trudny wieczór dla kierowców podróżujących po drogach regionu.
Dostawczak wjechał na busa, gigantyczne korki

W piątek (9.05) fatalna sytuacja panowała zwłaszcza w Wadowicach, które już od popołudnia były mocno zakorkowane. Kierowcy najdłużej stali na wszystkich drogach w kierunku ronda przy moście na Skawie.


Wieczorem poważne utrudnienia w ruchu pojawiły się również na drodze krajowej 52 w rejonie Izdebnika, gdzie - jak wstępnie wiadomo - samochód dostawczy najechał na tył busa. Jedna osoba została poszkodowana.


Auta przez ponad godzinę stały w gigantycznych korkach.

 

Zdjęcie od Czytelnika.

 

W piątkowe popołudnie na drogach regionu kierowcy stali w korkach. Marne to pocieszenie, ale przejazd przez Wadowice trwał dłużej niż przejazd przez sąsiedni Andrychów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 12.05.2014 07:16

Kierowcy, którzy uczestniczyli w tych wypadkach lub stali w korkach powinni wytoczyć pozew zbiorowy o odszkodowanie tym osłom, którzy od lat blokują budowę BDI.... A Wadowice \"w nagrodę\" powinno stać w korku przez tydzień.