reklama

Do lekarza przez Internet

, Wiadomości, 02.10.2015 13:00, (red)
W kolejce do rejestracji, a potem w kolejce do lekarza. Tak jest w wielu przychodniach. W Zatorze jedna kolejka odchodzi powoli do przeszłości...
Do lekarza przez Internet

 

W czasach niemal powszechnego dostępu do Internetu Przychodnia Zdrowia w Zatorze wdrożyła usługę, która pozwoli na pewno usprawnić obsługę pacjentów – wprowadzono możliwość rejestracji elektronicznej do poszczególnych lekarzy.

 

E-Rejestracja funkcjonuje przez całą dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem strony głównej dostępnej po założeniu konta użytkownika dla danego pacjenta.

 

- W celu korzystania z rejestracji internetowej, zmiany, odwołania terminu wizyty wymagane jest założenie indywidualnych kont użytkowników – dotyczy także dzieci i osób niepełnoletnich – informuje dyrektor Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Zatorze.

 

Dodatkowo wszystkie aktualne informacje o Przychodni Zator dostępne są na stronie internetowej: www.przychodniazator.pl

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy