Do Energylandii mieszkańcy nadal wejdą za złotówkę

, Wiadomości, 19.04.2017 18:50, ks
Mało który park rozgrywki tak bardzo wychodzi naprzeciw mieszkańcom.
Do Energylandii mieszkańcy nadal wejdą za złotówkę

W Zatorze tak jest. Jak poinformowano, przynajmniej do 26 czerwca mieszkańcy gminy Zator będą mogli wejść do największego parku rozrywki w Polsce - Energylandii, płacąc symboliczną złotówkę. Muszą jednak wyrobić sobie tzw. Energy-kartę. To efekt ostatnich ustaleń władz Zatora z właścicielami Energylandii.

 

Ale uwaga: ulga nie dotyczy dni ustawowo wolnych od pracy, sobót i niedziel.

Warunkiem otrzymania ENERGY-KARTY Gminy Zator jest: 

  - zameldowanie na terenie Gminy Zator na pobyt stały wraz z potwierdzeniem rozliczenia się z Urzędem Skarbowym w Oświęcimiu z podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) ze wskazaniem Gminy Zator.

lub

-  uczęszczanie do szkół prowadzonych przez Gminę Zator.

- Ze względu na zmianę systemu informatycznego rejestracji kart należy bezwzględnie posiadać dokument tożsamości do okazania podczas wejścia na teren Parku - informują władze Zatora.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy