reklama
reklama

Do czwartku ocieplenie, a od piątku powrót zimy. A na razie... wszędzie woda

Wiadomości, 16.01.2019 14:30, PG
W wyniku z dnia na dzień zmieniających się warunków atmosferycznych w wielu miejscach topnieje śnieg. Jeszcze wczoraj wszyscy zmagali się z intensywną śnieżycą a już dziś mamy roztopy.
Do czwartku ocieplenie, a od piątku powrót zimy. A na razie... wszędzie woda

W środę (16.01.) mamy okazję odczuwać ocieplenie, które ma utrzymać się do czwartku. Okresami występują opady deszczu, przejściowo marznącego, powodującego gołoledź. Temperatura maksymalna od 0°C na północnym wschodzie do 4°C w centrum i 6°C na zachodzie.

Jak informują synoptycy z krakowskiego IMGW dość ciepły choć pochmurny będzie również czwartek, temperatura w całym kraju będzie dodatnia.

Od piątku spodziewamy się kolejnego ochłodzenia. Miejscami występować będą słabe opady śniegu. Temperatura w nocy będzie na ogół od -5 st C do 0 st C, w dzień na ogół od -3 st C do 3 st. C.

Zdjęcia zrobione przy budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie, gdzie tuż pod murem utworzyło się spore rozlewisko.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy