reklama

Dlaczego warto otworzyć konto dla młodych?

Wiadomości, 22.02.2023 12:48, Artykuł partnera
Konto dla młodych to oferta skierowana do określonej grupy klientów - osób wchodzących w dorosłe życie, najczęściej niewykazujących stałych dochodów. Dlatego też banki postanowiły rozróżnić tę grupę i zaoferować bardzo atrakcyjną alternatywę konta bankowego przeznaczoną dla osób w wieku 18 - 26 lat. Dlaczego warto zainteresować się kontem studenckim?
Dlaczego warto otworzyć konto dla młodych?

Konto dla młodych czyli konto bezpłatne

Pierwszy argument przemawiający za otwarciem konta dla młodych jest w zasadzie najważniejszy. Mowa tutaj o braku opłat za prowadzenie konta, opłat za użytkowanie karty oraz opłat za wypłaty z wszystkich bankomatów. Drobne opłaty w standardowym rachunku bankowym być może nie są wysokie, ale w ujęciu rocznym mogą okazać się sporym wydatkiem. Student, który nie dysponuje dużym budżetem, nie może pozwolić sobie na takie koszty, dlatego powinien zainteresować się właśnie jedną z ofert konta dla młodych.

Jaką ofertę wybrać? Przykładem może być Konto Przekorzystne dla Młodych w Pekao. To rachunek, który zapewnia wszystkie istotne funkcje nowoczesnego bankowania przy braku jakichkolwiek opłat. Rachunek studencki w banku Pekao oferuje darmowe prowadzenie konta i bezpłatną kartę, z której bez ograniczeń możemy wypłacać pieniądze z bankomatów w Polsce na świecie. Warto więc szukając konta dla młodych.

Więcej informacji o bezpłatnym koncie dla studentów znajdziesz w aktualnym rankingu najlepszych kont dla młodych na stronie https://rankingkont.pl/ranking-kont-dla-studentow/.

Pełna funkcjonalność rachunku bieżącego i nowoczesne usługi finansowe w jednym

Kolejna istotna zaleta rachunku bieżącego dla młodych osób to pełna funkcjonalność takiego rachunku. Do dyspozycji mamy wszystkie usługi, na których zależy nam, chcąc bankować nowocześnie. Karta do konta, bankowość internetowa, bankowość mobilna, możliwość płatności BLIK i szereg innych innowacyjnych usług, bez których nie wyobrażamy sobie nowoczesnego rachunku bieżącego.

O potrzebie posiadania rachunku w banku nie trzeba nikogo przekonywać. To absolutna podstawa, by swobodnie rozliczać się z przyjaciółmi za udany wieczór w kinie, otrzymać wynagrodzenie za staż studencki czy błyskawicznie zapłacić za swoje zakupy - czy to stacjonarne, czy internetowe. To wszystko zyskujemy bezpłatnie, otwierając konto dla młodych.

Czy można zarobić na otwarciu konta bankowego? Sprawdź to

Czy może być coś lepszego niż otwarcie konta bez opłat? Owszem - otwarcie konta i zyskanie dodatkowych pieniędzy w zamian. Jest to możliwe z kontem Przekorzystnym dla Młodych w Pekao. Promocja przewiduje bezwarunkowy bonus w postaci 50 złotych za samo otwarcie konta. W sam raz, by zaostrzyć nasz apetyt, na kolejny bonus, tym razem nieco wyższy - 150 złotych. By łatwo zdobyć dodatkowe kieszonkowe, wystarczy przez trzy miesiące dokonywać minimum 5 transakcji bezgotówkowych oraz przynajmniej raz zalogować się do aplikacji PeoPay. I to wszystko! W sumie 200 złotych trafi na nasze konto.

To ogromna zaleta współczesnej bankowości i kierunku, w którym idzie promowanie usług bankowych. Już teraz praktycznie każdy bank oferuje nam różnego rodzaju promocje, które pozwolą nam zarobić całkiem spore sumy przy okazji testowania różnych produktów finansowych i kont dla młodych. Jeśli więc nie masz jeszcze konta w banku, nie warto z tym zwlekać.


- Artykuł partnera -


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy