reklama

"Dla Bartka zawsze najważniejszy był drugi człowiek"

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 16.10.2022 09:16,
Andrychowianin zmarł w wieku zaledwie 39 lat.
Na stronie Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu pojawił się wzruszający wpis starosty oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego:

"Z niedowierzaniem i bólem przyjąłem informację o przedwczesnej śmierci naszego Kolegi Bartosza Zadory. Swoją drogę zawodową w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu rozpoczął w Wydziale Komunikacji i Transportu, aby po kilku latach zasilić Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.
Dla Bartka zawsze najważniejszy był drugi człowiek. Zawsze starał się pomagać innym, zarówno zgłaszającym swoje problemy mieszkańcom powiatu, jak i nam, koleżankom i kolegom ze Starostwa.

Zawsze uśmiechnięty, pogodny, zarażał optymizmem innych. Pozostanie w naszych sercach jako ciepły człowiek i doskonały fachowiec. Miał zaledwie 39 lat. Żonie, dzieciom oraz rodzinie Zmarłego Bartosza składam w imieniu wszystkich koleżanek i kolegów ze Starostwa szczere kondolencje. Cześć Jego Pamięci!

Andrzej Skrzypiński Starosta Oświęcimski

Pogrzeb Bartka odbędzie się w poniedziałek 17 października w Andrychowie"źródło: Powiat Oświęcimski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy