reklama

Demolka przy szkole. Co tam się wydarzyło? [FOTO]

, Wiadomości, 29.09.2015 08:43, (red)
To prawdziwy cud, że nikt nie zginął. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Inwałdzie.
Demolka przy szkole. Co tam się wydarzyło? [FOTO]

Do wypadku doszło w poniedziałek (28.09) około godziny 21. Samochód musiał pędzić z ogromną prędkością. Wstępnie wiadomo, że tuż przed skrzyżowaniem przy szkole w Inwałdzie auto wypadło z drogi, przeleciało przez głęboki rów i rozstrzaskało się o szkolne ogrodzenie.

 

Ogrodzenie na długości ok. 10 metrów jest zdemolowane. Na szczęście, nikt nie szedł chodnikiem. Kierowcy też nic się nie stało.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca skody zasnął za kierownicą, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Kierowca był trzeźwy, nic mu się nie stało. Został ukarany mandatem karnym - informuje nas Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy