Dart odradza się w Andrychowie!

, Wiadomości, 16.04.2017 18:30, DK
.
Dart odradza się w Andrychowie!

Andrychowski dart (rzutki) zawsze stał na wysokim poziomie. Mieszkańcy gminy Andrychów mogą pochwalić się niemałymi osiągnięciami nawet w skali całego kraju. Przez kilka ostatnich lat ta dyscyplina sportu, niestety, powoli zamierała w naszym mieście.

 

Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy postanowili coś z tym zrobić i tak z inicjatywy Sebastiana Jurkana oraz Michała Partyki (organizatorów) powstała Andrychowska Liga Darta.

 

Zorganizowany pre-sezon, który ma zostać rozegrany do końca czerwca, wzbudził od razu zainteresowanie wśród darterów. Z dnia na dzień zgłosiło się prawie 40 zawodników, co pozwoliło na stworzenie pięciu drużyn.

 

Zaineteresowanie wykazali też właściciele lokali gastronomicznych, w których będą rozgrywane spotkania: Restauracja "Sami Swoi", "Restauracja & Noclegi Nad Basenem" oraz pub "Beskid". 


Organizatorzy serdecznie zapraszają na mecze i mają nadzieję że pełne emocji rozgrywki będą również okazją do przyjemnych spotkań towarzyskich.

 

Wszystkie informacje na temat ligi, drużyn czy zawodników znajdą Państwo na oficjalnym fanpage'u ALD: www.facebook.com/AndrychowskaLigaDarta

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy