reklama

Cyrk Zalewski odwiedzi Andrychów i Kęty. Wejściówki do wygrania

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.08.2017 09:00, (red)
W niedzielę spektakl z Andrychowie, a we wtorek - w Kętach.
Cyrk Zalewski odwiedzi Andrychów i Kęty. Wejściówki do wygrania

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

 
Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata W programie między innymi: KONIE, WIELBŁĄDY, LIS, PAPUGI, PSY oraz WOLTYŻERKA NA KONIU, POKAZY NAPOWIETRZNE, AKROBATYKA NA KRZESŁACH, LASER MAN SHOW, CLOWN RiCO, ZABAWNE FOXTERIERY, WIRUJĄCE TALERZE I MOTORY W KULI ŚMIERCI! 3 OSOBOWA GRUPA DIORIOS Z BRAZYLII!

 

Cyrk Zalewski będzie w najbliższych dniadch gościł w Andrychowie i Kętach:

27.08.2017 (niedziela) - ANDRYCHÓW - PRZEMYSŁOWA - (OBOK URZĘDU CELNEGO) 17:00
29.08.2017 (wtorek) - KĘTY - ALEJA JANA PAWŁA II - 18:00

 

Dla naszych Czytelników Cyrk Zalewski przygotował niespodziankę – po 3 zaproszenia na spektakl (osoba dorosła + dziecko do 10-ciu lat) w Andrychowie i w Kętach.

 

Wystarczy na adres [email protected] przesłać krótką odpowiedź na pytanie: dlaczego chcę odwiedzić Cyrk Zalewski? Na odpowiedzi czekamy do soboty (26.07) do godziny 17:00. Nagrodzimy autorów najciekawszych, naszym zdaniem, odpowiedzi.

 

Oprócz odpowiedzi na pytanie, w mailu powinno znaleźć się imię i nazwisko oraz numer telefonu osoby, która chce skorzystać z zaproszenia oraz nazwa miasta w którym chce odwiedzić Cyrk.

 

AKTUALIZACJA: 2017-08-27

Konkurs rozstrzygnięty. Bilety wygrali

ANDRYCHÓW: Dawid Wójcik, EWA STACHNIK, Ania Barańczyk

KĘTY: Drabczyk Ewa, Agnieszka Wolas, Andrzej Dudziak

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy