reklama

COVID-19 przyczynił się do śmierci kolejnych osób z naszego terenu

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 19.11.2021 14:40, eł

Najwięcej nowych przypadków zakażenia jest w powiecie wadowickim.

COVID-19 przyczynił się do śmierci kolejnych osób z naszego terenu

Na mapie obrazującej sytuację epidemiologiczną w poszczególnych powiatach, nasz teren jest dziś zaznaczony bladoróżowym kolorem, co oznacza, że liczba potwierdzonych przypadków zakażenia na 10 tys. mieszkańców okazała się tutaj najmniejsza. Nie jest to jednak szczególnie pocieszające, bo u sąsiadów te proporcje są znacznie mniej korzystne, a zatem i u nas mogą lada dzień się zmienić.

W ciągu ostatniej doby w naszym regionie wykryto kilkadziesiąt nowych przypadków zakażenia koronawirusem – w powiecie oświęcimskim 27, w wadowickim 42, a w suskim 11. Kwarantannę na całym tym obszarze przechodzi już blisko 3000 mieszkańców. Niestety, kolejne dwie chore na COVID-19 osoby zmarły. Jedna z powiatu oświęcimskiego, a druga z suskiego. Obie cierpiały również na inne choroby, zatem koronawirus nie był wyłączną przyczyną ich śmierci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy