reklama

Coraz więcej zakażeń koronawirusem

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 21.10.2021 15:15, eł

Jak to wygląda na naszym terenie?

Coraz więcej zakażeń koronawirusem

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest coraz bardziej niepokojąca. Ministerstwo Zdrowia podało dziś (21 października), że mamy 5592 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W ciągu ostatniej doby zmarło 46 osób chorych na COVID-19.

Na szczęście, w naszym regionie sytuacja nie jest jeszcze groźna. Statystyki psują powiaty we wschodniej części Polski. U nas najgorzej w ciągu ostatniej doby wypadł powiat wadowicki, w którym zakażenie wykryto u 7 osób. Testów na obecność koronawirusa wykonano w tym czasie 110. 139 mieszkańców objętych jest kwarantanną.

W powiecie oświęcimskim w ciągu minionej doby wymazy pod kątem COVID-19 pobrano 80 osobom. Zakażenie potwierdzono u 4 pacjentów. Kwaranatannę przechodzi 116 ludzi.

Natomiast w powiecie suskim przeprowadzono 91 testów, zaś zakażenie wykryto u dwóch osób. Na kwarantannie jest 61 mieszkańców.


Foto: PexelsZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy