reklama

Coraz więcej przypadków koronawirusa w regionie. Zmarła kolejna osoba

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 05.11.2021 14:35, eł
Sytuacja raczej się nie poprawia.
Coraz więcej przypadków koronawirusa w regionie. Zmarła kolejna osoba

Każdy kolejny dzień przynosi wzrost ilości osób zakażonych koronawirusem. Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy, że przekroczona została bariera 10 tys. nowych przypadków. Wczoraj było ich już ponad 15,5 tys., a dziś ich liczba zbliżyła się do 16 tys. Również w naszym regionie coraz szybciej przybywa zakażonych.

Przez ostatnią dobę w powiecie oświęcimskim odnotowano 26 nowych przypadków zakażenia. W tym samym czasie wykonano 154 testy na obecność koronawirusa. Osób objętych kwarantanną jest w powiecie 360.

W powiecie wadowickim u 21 kolejnych osób testy przyniosły wynik dodatni. W sumie wykonano ich 149. Niestety, jedna chora na COVID-19 osoba zmarła. Miała również choroby współistniejące. Na kwarantannie przebywa 605 mieszkańców.

Z kolei w powiecie suskim w ciągu minionej doby wykryto zakażenie u 11 osób. Testów wykonano przez te 24 godziny 107. Kwarantanną przechodzi 239 osób.

Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy