reklama

Coraz więcej nowych zakażeń w kraju, a co w regionie?

, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 06.10.2021 16:10, eł

Sprawdziliśmy, jak to wygląda w powiatach wadowickim, oświęcimskim i suskim.


Coraz więcej nowych zakażeń w kraju, a co w regionie?

W kraju gwałtownie podskoczyła dzisiaj ilość nowo wykrytych przypadków zakażenia koronawirusem. Wczoraj potwierdzono ich 1325, a w ciągu ostatniej doby aż 2085. Tylu nowych zakażeń w ciągu 24 godzin dawno nie było. A jak to wygląda na naszym terenie?

W powiecie wadowickim nie ma na razie powodów do obaw. W ciągu ostatniej doby wykonano 90 testów. Dwa zakończyły się wynikiem dodatnim. Nikt nie zmarł z powodu COVID-19. 123 osoby są obecnie objęte kwarantanną.

Na terenie powiatu oświęcimskiego przez ostatnie 24 godziny przeprowadzono 86 testów. Koronawirusa wykryto w tym czasie u tylko jednej osoby. Nie było przypadku śmiertelnego. Na kwarantannie przebywa 119 mieszkańców.

Z kolei w powiecie suskim wykonano przez ostatnią dobę 62 testy. Jeden pacjent dowiedział się, że ma dodatni wynik. Na tym terenie również nikt nie zmarł na COVID-19. Mieszkańców objętych kwarantanną jest 53.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 06.10.2021 17:48

no przecież jesienią zawsze była grypa a że wisielski nazywa to covidem ?