reklama

Co Superstacja robiła w Andrychowie?

, Wiadomości, 01.07.2015 18:00, (red)
O tej sprawie już pisaliśmy, a teraz zainteresowały się nią inne media – Gazeta Krakowska, a w środę materiał w Andrychowie nagrywała Superstacja.
Co Superstacja robiła w Andrychowie?

 

Chodzi o niemal seryjne w ostatnich czasie ataki na fermę reprodukcyjną królików przy ul. Tkackiej w Andrychowie. Okazuje się, że poszkodowanych jest więcej. W ostatnich miesiącach wiele razy zaatakowane zostały także króliki z innych hodowli na terenie gminy Andrychów. Straty są ogromne.

 

Niektórzy podejrzewają, że ktoś celowo wypuszcza psy w rejonie hodowli królików. Te atakują bezwzględnie. Straty są ogromne.

 

Sprawa zgłoszona została na policję. Zobaczcie nagranie.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

AntyPIS, 02.07.2015 09:46

corleone: "Przy strefie to kto podejmował prywatnych przedsiębiorców Andrychowski Drelicharz?" **** A. Szafrański odpowiedziałby: "nie pamiętam, kto przewodniczył bo nie ja". **** PS. telewizja będzie miała co kręcić w Andrychowie na jesieni :)

corleone, 02.07.2015 08:55

nie burmistrz////// ale służy i odpowiednie instytucje do których zwracali się przedsiębiorcy. A co do prywatnych ,,królików''przedsiębiorców to chyba coś nie tak bo jednych się promuje zapraszając na partnerskie wycieczki lub do saloniku z kominkiem a innych traktuje per noga. Przy strefie to kto podejmował prywatnych przedsiębiorców Andrychowski Drelicharz?

tomekx, 02.07.2015 08:28

Ależ populizm.Co burmistrz ma do prywatnych królików.?

corleone, 02.07.2015 08:23

Telewizja przyjeżdża tylko w tedy gdy władza zlewa mieszkańców. Bo to jedyny bat na tych wiecznych urlopowiczów. Lampką po oczach i spocona gęba do kamery. To jest cena za bezduszność i lekceważenie swoich obowiązków.

Lolek1, 02.07.2015 03:06

Wystarczyłoby by Igor pokazal twarz. Programy typu Nie do wiary, specjalisci z Archiwum X mieliby idealny temat - Kosmita wśród Nas.

remek, 01.07.2015 20:44

@igor: to może zrób coś ciekawego, żeby TV miała fajny powód żeby przyjechać ponownie?

tomekx, 01.07.2015 20:20

niezły skandal z tymi królikami Na Dni Andrychowa też ma być telewizja.Czyżby pisowska miejska opozycja szykowała jakiś skandal?

igor7, 01.07.2015 20:00

telewizja przyjeżdża do Andrychowa tylko z powodu skandali,królików,ciapatego albo chałupy na rondzie... . . . . ale jak Żak witał na pl.Mickiewicza kartonową kukłę Komorowskiego to ku....a żadnej kamery nie było !!! .