reklama

Ciężarówka zerwała kabel. Kierowca nie zauważył?

, Wiadomości, 02.12.2016 10:50, DK
W piątek (2.12) nieznany sprawca, kierujący samochodem ciężarowym, dosłownie wyrwał słup telefoniczny znajdujący się na ul. Zielonej w Bulowicach. I przeciągnął go aż kilkaset metrów.
Ciężarówka zerwała kabel. Kierowca nie zauważył?

 

Kierowca najprawdopodobniej nie zauważył nisko wiszących kabli telefonicznych. To już kolejna taka sytuacja na ul. Zielonej.

 

Jak mówią mieszkańcy „wiele razy zgłaszaliśmy do telekomunikacji, że słupy są źle rozmieszczone i zbyt niskie, co za tym idzie każdy większy, wyższy pojazd, ma ogromny problem z przejazdem, wiele razy kierowcy muszą dosłownie wspinać się na szoferkę i przerzucać kable nad samochodem”

 

Być może po tej sytuacji, ktoś pójdzie po rozum do głowy i słupy zostaną podwyższone, a mieszkańcy ul. Zielonej i Jana Kantego w Bulowicach, będą mogli spać spokojnie.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kolka, 02.12.2016 14:54

telekomunikacji już nie ma, a to co przejęło jej majątek i infrastrukturę, nie jest zainteresowane utrzymaniem czegokolwiek na przyzwoitym poziomie, stosuje raczej tzw. spychotechnikę i udawanie, że nie ma problemu, pełno wszędzie nisko wiszących kabli, byle jak zamocowanych do ledwo stojących, starych, drewnianych słupów, pełno kabli, doprowadzonych do posesji, które dawno powinny być zdemontowane, bo nikt z nich nie korzysta...itd, a wyegzekwowanie czegokolwiek od tej firmy, graniczy z cudem