reklama
reklama

Chwile grozy na przejeździe kolejowym [FOTO]

Wiadomości, 13.07.2016 20:21, (red)
Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w Andrychowie. Cud, że nikomu nic się nie stało.
Chwile grozy na przejeździe kolejowym [FOTO]

Pociągi na trasie przez Andrychów nie kursowały ostatnio przez miesiąc z powodu prac remontowych na tej linii kolejowej, ale od poniedziału znowu jeżdżą! Chyba nie wszyscy kierowcy o tym pamiętają. Na pewno zagapił się, co sam przyznał, kierowca fiata seicento, który w środę (13.07) po godzinie 19 zlekceważył znak STOP i wjechał na przejazd kolejowy przy ulicy Tkackiej w Andrychowie. Wjechał niemal wprost pod nadjeżdżającyc pociąg!

 

W ostatniej chwili maszynista zaczął hamować, a kierowca fiata zdołał wycofać swój pojazd z torów.  Szczęście, że nikomu nic się nie stało. Auto nie zostało nawet draśnięte. Kierowca jest mocno wystraszony. Nic dziwnego, chwilę później jego auto mogło się rozstrzaskać o wielonotowy pociąg.

 

Na pewien czas ruch na Tkackiej został wstrzymany. Przepisy nakazują bowiem w takiej sytuacji wezwać policję, która musi przeprowadzić swoje ustalenia.

 

Przy okazji pozostaje jedynie zaapelować do kierowców - patrzcie na znaki i zatrzymujcie się przed torami, jeśli kilka metrów wcześniej stoi znak STOP.

 

 

Pamiętajcie o tym znaku!

 

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy