Cech chce powołać nową szkołę

, Wiadomości, 22.03.2016 13:20, PG
Nowe liceum czy nowa szkoła zawodowa w Andrychowie? Co powstanie?
Cech chce powołać nową szkołę

Tym razem nową placówkę proponuje andrychowski Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości. W ciągu dwóch lat zamierza otworzyć nową placówkę oświatową. 

 

Ma to być szkoła zawodowa, w której uczniowie będą mogli się uczyć zawodów rzemieślniczych na profilach wielozawodowych. 

 

Jakie to będą zawody – na razie nie wiadomo, ale można się domyślać, że związane z branżą drzewną, fryzjerską, handlową czy budowlaną. 

 

Niedawno informowaliśmy o tym, że nauczyciele z Gimnazjum nr 1 w Andrychowie również postanowili powołać nową szkołę. W tym przypadku chodzi o niepubliczne liceum, którego siedziba miałaby znajdować się w pomieszczeniach budynku Gimnazjum nr 1.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

AntyPIS, 22.03.2016 18:03

"Niedawno informowaliśmy o tym, że nauczyciele z Gimnazjum nr 1 w Andrychowie również postanowili powołać nową szkołę". . to andrzej szafrański chce powołać publiczne liceum bo szuka etatu bądź stanowiska dyrektora. I nie jest to tajemnicą :) Więc nie mieszajmy w te machlojki nauczycieli :)