Cała gmina Wieprz z nazwami ulic

, Wiadomości, 05.02.2016 11:30, ks
Już całej gminie Wieprz obowiązują nowe nazwy ulic. teraz mieszkańcy muszą wymienić dokumenty. Zrobią to taniej.
Cała gmina Wieprz z nazwami ulic

 

W zeszłym roku nazwy ulicy wprowadzono w sołectwach Wieprz, Gierałtowice i Przybradz. Było trochę zamieszania, ale w końcu plan został wdrożony i mieszkańcy pozwoli przyzwyczajają się do nowych nazw.

 

3 lutego rada Gminy Wieprz wprowadziła nazwy ulic na terenie sołectw: Frydrychowice, Gierałtowiczki i Nidek. Uchwała ta wejdzie w życie pod koniec lutego. O nadaniu numeru mieszkańcy zostaną powiadomieni stosowną decyzją Wójta Gminy.

 

ZOBACZ: nazwy ulic Frydrychowice, Gierałtowiczki i Nidek (mapy)


Mieszkańcy będą musieli wymienić dokumenty, m.in. prawo jazdy czy dowód rejestracyjny samochodu. Zapłacą taniej.

 

Rada Powiatu Wadowickiego zdecydowała w czwartek o częściowym zmniejszenie opłat za wydanie nowego dowodu rejestracyjnego o kwotę 13,50 zł, a także nowego prawa jazdy o 25,50 zł - dotyczy to mieszkańców sołectw Frydrychowice, Gierałtowiczki oraz Nidek w gminie Wieprz.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy