Burmistrz napisał to TVN-u, Polsatu i Wyborczej

, Wiadomości, 08.07.2014 21:15, a
Niezadowoleni z ostatnich relacji z Andrychowa w TVN, Gazecie Wyborczej czy w Polsacie? Burmistrz wysłał tam skargę.
Burmistrz napisał to TVN-u, Polsatu i Wyborczej

W ostatnim czasie wielu mieszkańców Andrychowa oburzało się na stronnicze relacje z konfliktu polsko-romskiego w Andrychowie. Niektórzy samorządowcy z Andrychowa nie są zadowoleni i domagają się sprostowań. Władze miasta też. Do Polsatu, TVN-u i Gazety Wyborczej wysłane zostało stanowisko władz gminy Andrychów w tej sprawie.

 

 

- W Państwa relacjach z tych wydarzeń, andrychowianie, bez wyjątku, przedstawieni zostali w bardzo niekorzystnym świetle, jako nietolerancyjni, pełni uprzedzeń rasiści. Uogóllnienie to jest krzywdzące dla zdecydowanej większości mieszkańców naszej gminy - napisał Tomasz Żak w piśmie skierowanym  do TVN, telewizji Polsat i Gazety Wyborczej.

 

 

Pismo burmistrza skierowane do telewizji Polsat, TVN i Gazety Wyborczej.

 

 

Tymczasem jeden z andrychowskich blogerów z andrychow.org zwraca uwagę, że wpadkę zaliczyła też urzędowa gazeta Nowiny Andrychowskie, gdzie w jednym z tekstów napisano tak:

 

foto: andrychow.org

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kotfilemon, 10.07.2014 19:56

I tu się abcabc mylisz, nigdy nie byłem przy żadnej władzy w Andrychowie i nigdy nie będę, a wy jesteście chyba nienormalni, jeśli myślicie, że ludzie są ślepi i nie widzą tego co wyprawiacie w mieście, i że pójdą na żaka zagłosować. Ale dobrze - tłumaczcie sobie, że komentarze na MN pisze tylko "opozycja, która chce dojść do władzy". Nie, wyobraź sobie, że piszą też andrychowianie nie związani, ani z władzą ani z opozycją, ale wkurzeni waszym nieróbstwem, ignorancją i arogancją, waszym mataczeniem, kłamstwami i manipulacjami. Bywało w Andrychowie źle, ale tak tragicznie jak teraz to jeszcze nigdy nie było. Podziękujemy wam jesienią :)

abcabc, 10.07.2014 17:04

jak się nie ma pomysłu i argumentów to się pisze takie bzdury jak ty świadczy to tylko o poziomie tego co chce przejąć władze w Andrychowie.tak to jednak z populistami bywa

kotfilemon, 10.07.2014 15:24

Mam propozycję dla abcabc, kriisu78, i całej reszty ekipy żaka: poniżej kilka najbogatszych gmin w Polsce (Andrychów dopiero na 1076 - nic ciekawego), weźcie wybierzcie sobie którąś i zróbcie sobie tam kampanię wyborczą i spie.... stąd, byle dalej od Andrychowa Do wyboru, do koloru (morze nad morzem?): KLESZCZÓW KRYNICA MORSKA NOWE WARPNO POLKOWICE MIELNIK RZĄŚNIA PUCHACZÓW SUCHY LAS KOBIERZYCE JERZMANOWA REWAL RUDNA STEPNICA PRZYKONA NADARZYN TARNOWO PODGÓRNE BOGATYNIA SITKÓWKA-NOWINY KAMPINOS KALISZ POMORSKI ---- Powodzenia i szerokiej drogi!

martinez, 10.07.2014 13:31

Podejrzewam że asquit, abcabc i kilku innych to te sama osoba. Jestem pewny że każdy prawdziwy wpis jest przekrywany bełkotem propagandy. Ludzie pytają grzecznie żaka czemu Polaków nazywa nie-Romamami, a odpowiada im bełkot propagandy o opozycji i teorie spiskowe o internautach. Ludzie pytali czemu policja którą żak przysłał w większych siłach zajmuje się kierowcami a odpowiadał im bełkot propagandy o opozycji. I tak ciągle. Najlepsze podsumowanie Żakolandii dała „zainteresowana”. Nawet abcbac zdobyła się na moment szczerości i uznała je za głos rozsądku.

asquit, 10.07.2014 13:09

chyba każdy już zauważył że tutaj każdy PRAWDZIWY a nie zmanipulowany komentarz jest natychmiast przykrywany kilkoma kolejnymi zmanipulowanymi. przypuszczam że /kaczory/, /nietakszybko/ i kilku innych to te same osoby albo osoba która pracuje na rzecz radnego KK,pozuruje sztuczny ruch

nietakszybko, 10.07.2014 13:01

niestety pytania do najważnieszego urzędnika pozostają bez odpowiedzi. propagandę stać jedynie na odwracanie uwagi,atakowanie kk i innych. Żak w tym piśmie podzielił mieszkańców Andrychowa - na Romów i nie-Romów. Co to za grupa narodowa ci "nie-Romowie"? Czemu nie użył słowa Polacy? Taki dziennikarz Wirtualnej Polski nie boi się słowa Polacy. A Żak nie chciał go napisać. Czemu to pismo Źaka jest tak fatalnym stylem napisane? Ci co mieli pomagać zajęci pisaniem obsesyjnych bredni o kk? Czemu nowinki jakie merotorycznie podlegają Żakowi według tego co mówi ich redakator naczelny piszą takie teksty jak widać na obrazku w tekście?

nietakszybko, 10.07.2014 12:55

Jejku, nawet o 0.55 propaganda żakolandii czuwa i wypisuje obsesyjne brednie? Do tego propaganda żakolandii nie dość że kłamie, to sama nie wie czego chce. W ciągu kilku godzin taka abcabc pochwaliła jako głos rozsądku „zainteresowaną” jaka wyśmiała obsesje propagandy żakolandii. po to żeby kilku godzinach ta sama abcabc jechała na nowo obsesją na punkcie pisu i wrzucała wszystkich do jednego worka. Gubią się propagandziści od żaka:)

kaczor, 10.07.2014 12:43

Wczoraj w chwili szczerości do rozsądnych abcabc zaliczyła komentarz „zainteresowanej” z taką treścią: ,,,,….. Cieszę się ze są tacy radni, którzy nie boją się przeciwstawić burmistrzowi - on już jest chyba nawet gorszy od tuska. …….. Zauważyłam, że tutaj nic nie można napisać co jest krytyczną uwagą wobec obecnej władzy, od razu jest się wrzuconym do wora opozycji - macie ludzie obsesje i tyle. A to choćby na takim małym forum widać jak wiele głosów dla zaka jest na NIE - to czymś swiadczy :D" Abcabc szybko wróciła po chwili szczerości do obsesyjnej normy. Ale chwila szczerości była.

azquit, 10.07.2014 12:09

Komentarz usunięty przez autora.

westwi78, 10.07.2014 10:53

abcabc tak tak, o 1 w nocy czuwa:)

abcabc, 10.07.2014 05:55

widzę że [propaganda PISU nieustannie czuwa,aby szybko zagłuszyć prawdę i nałożyć na prawdziwy wpis kilka kolejnych populistycznych z kłamstwami i manipulacjami.'

wiktoria, 10.07.2014 04:24

robin: Pan Kubień ma jakiś pomysł co zrobić z tym syfem ??? Robin słyszałam od człowieka z jego otoczenia że ma. Ale najpierw muszą być oficjalnie znani kandydaci żeby rozmawiać kto po panu Żaku i kto z jakim pomysłem. Niestety albo dla niektórych stety jeszcze pół roku rządzi Pan Żak. To pismo do mediów. To jakieś nieporozumienie. Mam wielką prośbę żeby i tym razem skorzystał z podpowiedzi "pisowców" i "innych populistów" jak nazywa propaganda żakolandii wszystkich którzy nie klaszczą Panu Żakowi. Niech pan Żak skorzysta z tych podpowiedzi i nie boi się słowa Polak czy Polacy. Wszystko co mu grozi to utwierdzenie się ludzi w przekonaniu że bardzo mu trzeba pomagać w rządzeniu. To nic groźnego.

krisu78, 10.07.2014 04:07

dedykuję propagandzie żakolandii ten komentarz gdyby próbowali po ponad 3,5 roku własnych rządów beczeć nam co to zastali po pietrasie. tomasznasz "Żak dzieli ludzie na Romów i nie-Romów w piśmie do mediów, problemy nawarstwiają się a ci miłośnicy żaka jakieś głupie śpiewki. Po pierwsze jak było tak źle po Pietrasie to trzeba było zrezygnować a nie brać przez 3,5 roku pensje, korzystać z władzy z jednej strony i narzekać na poprzednika, żeby nie powiedzieć mazgaić się z drugiej strony. Po drugie – nawet moja córka wie po lekcjach w szkole że Pietras to mógł rządzić bo popierała go większość a nie jeden radny - ten na którego punkcie mają obsesję.

krisu78, 10.07.2014 04:05

propaganda już totalnie poszła w obsesje na punkcie kubienia. i jeszcze te marzenia że andrychowianie będą rozliczać jednego opozycjonistę a żaka który rządzi wcale:) droga (dosłownie) propagando - w tym roku bedziemy rozliczać tych co obecnie mają władzę. naprawdę andrychowaienie nie są idiotami żeby rozliczać opozycję a władza niech hula i zarabia. tak jak za rok będziemy rozliczać głównie PO i PSL w wyborach do parlamentu a nie głównie SLD czy PIS jakie są w opozycji. a jak mysli propaganada że zbuduje kampanię na beczeniu co zastali po pietrasie to chyba ma nas za hiperidiotów. duży błąd.

robin, 10.07.2014 03:58

Pan Kubień ma jakiś pomysł co zrobić z tym syfem ???

kaczor, 10.07.2014 03:52

to jeszcze raz bo sama abcabc swoimi manipulacjami zagłusza swój głos. abcabc twierdzi że głos rozsądku przebija się coraz częściej do internetu i na dowód podaje między innymi wpis "zainteresowanej" fragmenty komentarza które abcabc uznała za głos rozsądku a potem jakoś abcabc poszła w obsesje. ",,,, Nie trzeba być w żadnej opozycji, żeby logicznie spojrzeć na to co się dzieje, czyli na jeden wiekli polityczny syf!!!! Cieszę się ze są tacy radni, którzy nie boją się przeciwstawić burmistrzowi - on już jest chyba nawet gorszy od tuska. Jakby zaka podsłuchać, nagrać, jakie ma zdanie na niektóre tematy (w tym romów, nie-romów) to by wam szczeny opadały!!!!! Zauważyłam, że tutaj nic nie można napisać co jest krytyczną uwagą wobec obecnej władzy, od razu jest się wrzuconym do wora opozycji - macie ludzie obsesje i tyle. A to choćby na takim małym forum widać jak wiele głosów dla zaka jest na NIE - to czymś swiadczy :D" Cały komentarz zainteresowanej jest o godzinie 19:31:51

robin, 10.07.2014 03:46

Panie Żak, ma Pan jakiś pomysł co zrobić z tymi nierobami? czy Panu już dziękujemy?

cath, 10.07.2014 03:39

Bawią mnie zawsze sprostowania.Artykul czy program idzie jako news a sprostowanie -pies z kulawą noga tego nie przeczyta a tym bardziej obejrzy.Obecnie rządzący ratuszem spowodowali ze miasto Andrychów jawi się jako miasto rasistowskie. Pamiętam jak 2010 roku Pietras i Kubien byli tak pewni sukcesu ze przegrali.Zak skutecznie robi wszystko by ta kadencja była jego ostatnia i dobrze bo de facto nie zrobił nic.I znowu może wygrać człowiek znikąd. Chyba ze głos Kościoła będzie skuteczniejszy niż w 2010.Ale tu panowie Pietras i Kubien mogą się wyeliminować wzajemnie.

abcabc, 10.07.2014 03:38

widzę że nieustannie czuwacie,aby szybko zagłuszyć prawdę i nałożyć na prawdziwy wpis kilka kolejnych z kłamstwami i manipulacjami.'

japa3, 10.07.2014 03:14

@ abcabc: u andrychowian szacunek zdobywa sie odwagą m.in.cywilna, a nie żakowskimi manipulacjami i oczernianiem ludzi, którzy mają odwagę powiedzieć NIE. Ujadacie na każdego, kto nie dostrzega blasku "Słońca Podbeskidzia" i jest przywiązany do TEJ ziemi, szanuje JEJ mieszkańców i ICH tradycję. Wy macie to w d....

onufry, 10.07.2014 03:12

Program wyborczy (może nawet motto życiowe) abcabc (i kilku jeszcze innych, wiadomych) w krotkiej formie na dobranoc: "Nie znoszę Kubienia! Wolę swego Lenia."

azquit, 10.07.2014 03:11

Komentarz usunięty przez autora.

abcabc, 10.07.2014 02:55

kubień ma szacunek buhahahahahahahaha ktoś dobrze go podsumował, że jest to farbowany lis który w poprzedniej kadencji przy pietrasie siedział cicho a teraz kiedy nie jest u władzy przedstawia nasze miasto w bardzo złym świetle i i na siłę szuka sensacji żeby tylko zaistnieć .to polityczny folklor o którym nikt by nie słyszał gdybyście nie rozklejali po internecie jego żenujących wypocin.wyborcy powinni go srogo rozliczyć za to co zrobił /a właściwie czego nie zrobił/ w tej kadencji

westwi78, 10.07.2014 02:51

abcabc, jeszcze raz ... to uleczalne;)

abcabc, 10.07.2014 02:49

widzę że nieustannie czuwacie,aby szybko zagłuszyć prawdę i nałożyć na prawdziwy wpis kilka kolejnych z kłamstwami i manipulacjami.' ojj przejedziecie się na tych kłamstwach i manipulacjach,przejedziecie...........

japa3, 10.07.2014 02:47

@zainteresowana: miało być tak - lekko, łatwo i przyjemnie, zwłaszcza dla przyjaciół królika - nagle odezwał się Kubień, który towarzystwu spod znaku żakowskiej "Naszej Gminy Andrychów" powiedział: SPRAWDZAM. Na co wydaje się pieniądze podatników? Dlaczego ZINK zarabiał kupe kasy na transmisjach z sesji, skoro urząd może to robić za darmo? wyrzucanie z CKiW andrychowian, i zatrudnianie w ich miejsce "desantowców", którzy o Andrychowie wiedzą tylko tyle, że mieszkają tu chyba przez przypadek takze NIE-Romowie, i wiele, wiele innych perełek.... I za to Kubień ma szacunek, że jako radny spełnia swoją rolę, czyli patrzy władzy na ręce i ma odwagę o tym mówic i pisać publicznie. PS. Jako pierwszy odważył się napisać: "Andrychów i jego mieszkańcy nie są żadnymi rasistami."

kaczor, 10.07.2014 02:46

fragmenty komentatora które abcabc uznała za głos rozsądku. Cały komentarz trochę poniżej: ",,,, Nie trzeba być w żadnej opozycji, żeby logicznie spojrzeć na to co się dzieje, czyli na jeden wiekli polityczny syf!!!! Cieszę się ze są tacy radni, którzy nie boją się przeciwstawić burmistrzowi - on już jest chyba nawet gorszy od tuska. Jakby zaka podsłuchać, nagrać, jakie ma zdanie na niektóre tematy (w tym romów, nie-romów) to by wam szczeny opadały!!!!! Zauważyłam, że tutaj nic nie można napisać co jest krytyczną uwagą wobec obecnej władzy, od razu jest się wrzuconym do wora opozycji - macie ludzie obsesje i tyle. A to choćby na takim małym forum widać jak wiele głosów dla zaka jest na NIE - to czymś swiadczy :D"

kaczor, 10.07.2014 02:45

abcabc twierdzi że głos rozsądku przebija się coraz częściej do internetu i na dowód podaje wpis zainteresowanej "abcabc, 2014-07-09 21:35:14 zainteresowana, kriisu,barte, tomekx - tak trzymać widzę że z dnia na dzień...." proszę cie abcabc nie usuwaj, nie poprawiaj swojego wpisu tylko raz jeszcze co pisze zainteresowana do Ciebie i twoich kolegów z propagandy żakolandii. Przeczytaj uważnie:) I dzięki że sama widzisz jaka jest propaganda w tym ty:)

westwi78, 10.07.2014 02:44

abcabc źle widzisz:) ale spokojnie, to uleczalne:)

abcabc, 10.07.2014 02:35

zainteresowana, kriisu,barte, tomekx - tak trzymać widzę że z dnia na dzień coraz więcej osób dostrzega jak pisowcy manipulują w Andrychowie.głos rozsądku przebija się coraz częściej do internetu

azquit, 10.07.2014 00:56

Komentarz usunięty przez autora.

zainteresowana, 10.07.2014 00:31

ludzie, weźcie się puknijcie w głowę! jak czytam te brednie odnośnie rzekomej opozycji, która do WSZYSTKIEGO się przyczepia, WSZYSTKO krytykuje i kłamie to aż mi słabo!!! Macie obsesje na tym punkcie, szare komórki Wam z mózgu wyparowały! Nie trzeba być w żadnej opozycji, żeby logicznie spojrzeć na to co się dzieje, czyli na jeden wiekli polityczny syf!!!! Cieszę się ze są tacy radni, którzy nie boją się przeciwstawić burmistrzowi - on już jest chyba nawet gorszy od tuska. Jakby zaka podsłuchać, nagrać, jakie ma zdanie na niektóre tematy (w tym romów, nie-romów) to by wam szczeny opadały!!!!! Zauważyłam, że tutaj nic nie można napisać co jest krytyczną uwagą wobec obecnej władzy, od razu jest się wrzuconym do wora opozycji - macie ludzie obsesje i tyle. A to choćby na takim małym forum widać jak wiele głosów dla zaka jest na NIE - to czymś swiadczy :D

tomasznasz, 10.07.2014 00:21

Krótkie pytanie – czemu Pan burmistrzu Żak nie chciał napisać w tym piśmie słowa Polacy? tylko mamy Romów i nie-Romów?

igor5, 10.07.2014 00:20

fajnie byłoby gdyby burmistrz określił się czy woli być NIE-ROBEM czy NIE-ROMEM??? ....czekamy na odpowiedź... NIE-ROMOWIE -POLACY-MIESZKAŃCY ANDRYCHOWA....

tomasznasz, 10.07.2014 00:19

w tych sułkowicach w których mieszka moja rodzina tych w gminie Andrychów mówi się że i za pietrasa i za żaka robią. i że żak robi często to co zaczął pietras (to nie zarzut, kolej rzeczy). i że żak jest zabawowy (to już zarzut) i uśmiechnięty tylko na pokaz (to też zarzut). To samo mówią inni z rodziny z innych miejscowości w gminie. najgorzej ci z samego Andrychowa. Ale generalnie te rządy to rozczarowanie. Tutaj to widać. Żak dzieli ludzie na Romów i nie-Romów w piśmie do mediów, problemy nawarstwiają się a ci miłośnicy żaka jakieś głupie śpiewki. Po pierwsze jak było tak źle po Pietrasie to trzeba było zrezygnować a nie brać przez 3,5 roku pensje, korzystać z władzy z jednej strony i narzekać na poprzednika, żeby nie powiedzieć mazgaić się z drugiej strony. Po drugie – nawet moja córka wie po lekcjach w szkole że Pietras to mógł rządzić bo popierała go większość a nie jeden radny - ten na którego punkcie mają obsesję.

azquit, 10.07.2014 00:18

Komentarz usunięty przez autora.

maniek, 09.07.2014 23:59

a ponieważ propagandzistę zakoalndii zabolał komenatrz "ranyjulek" pozwole sobie zacytować tutaj ranyjulek Ponieważ propaganda tradycyjnie gdy pojawiają się konkretne sprawy do żaka – urzędującego burmistrza od razu ucieka w swoje obsesje na temat opozycji, powtarzam: Nowinki które jak sam mówi redaktor naczelny merytorycznie podlegają żakowi zaczynają tekst od "w związku z niedawnymi, przykrymi rasistowskimi atakami na andrychowskich Romów" burmistrz Żak wypowiada się jak „jakiś plotkarz który chce obrażać i ubliżać”. W sprawie Romów pisze to pismo które może ładnie zaczyna się ale potem katastrofa. A propaganda żakolandii swoje obsesje o opozycji zapodaje.

maniek, 09.07.2014 23:57

krisu przez dwa „i” czy to nowe wcielenie tego samego propagandzisty czy z tej samej ekipy kłamie i manipuluje jak to tylko propaganda zakolandii potrafi. Przykład to rządy Pietrasa. Przez 3,5 roku słyszę jaką to tragedię zastali. Prawie nic się nie da z powodu tej „tragedii”, poza…. braniem wysokich pensji przez żaka i jego „dwór” i tworzeniem nowych stanowisk w urzędzie za żaka. to się dało, „tragedia” nie była aż tak wielka:(. Po drugie. Wszyscy mogli już sprawdzić że pietras rządził nie z Kubieniem ale z Kubieniem i wszystkimi innymi radnymi którzy głosowali mu budżety, podatki i inne uchwały. A głosowali równo. Ostatnio Babski powiedział jasno że brał udział w rządzeniu.

leskow, 09.07.2014 23:47

kriiiiiiiiiiiiisu78 tym kłamliwym bełkotem nie zaczarujesz rzeczywistości. Zwykli ludzie widzą co sie dzieje w gminie za rządów tego burmistrza i jego nieudolnych (to najłagodniejsze określenie) sługusów i nie potrezbuja nawet podpowiedzi z komentarzy na tym portalu. Jest też druga dobra wiadomość: ty na pewno przejdziesz do historii dzięki stwierdzeniu "Nie ma żadnej propagandy żakowskiej"! Wszyscy u mnie w domu trzymają się za brzuchy - dawno nikt nie napisał w sieci równie śmiesznej bzdury.

kriisu78, 09.07.2014 23:17

Teraz powiem tak - nie masz racji, ranyjulek. Nie ma żadnej propagandy żakowskiej, są tylko głosy osób mających inne zdanie niż opozycja. Jak świat światem ludzie przyglądają się nie tylko obecnej władzy ale też i poczynaniom opozycji, tej drugiej szczególnie wówczas gdy widać, że kłamie okrutnie!. Propagandziści opozycyjni bardzo chcą, by nie zwracać uwagi na ich brednie i nie wytykać im ich kłamstw, żeby czytelnicy traktowali ich bzdurne kłamstwa i manipulacje jako jedynie słuszną prawdę. Chcą wygrać wybory odwracając jednocześnie naszą uwagę od tego jak nieciekawą sytuację gminy i jej mieszkańców zastaliśmy po 8 latach rządów Pietrasa i Kubienia. My to jednak pamiętamy i nie zapomnimy, mimo wielu kłamstw i manipulacji ze strony obecnej opozycji próbującej - w drodze kłamstw, insynuacji i manipulacji - odzyskać władzę. Tonący brzydko się chwyta!!! Ręce opadają wszystkim tym, którzy dokładnie poznawszy się na metodach opozycji, na kłamstwach, dezinformacjach, miłości bliźniego pojmowanej jako obrzucanie go błotem i pomówieniami, słyszą i czytają jej brednie jakoby była ona „ krynicą prawdy i miłości”. Teraz wiem, że czołowi propagandziści jak maniek, igor5, ogi33, azquit, leskow nietakszybko, kaowcy itp. cudaki, już tak wstydzą się swoich kłamstw i jadu, że przez „obracanie kota ogonem” usiłują zachować twarz. Na próżno! Kłamstw nie da się przykryć kolejnymi kłamstwami. To oczywista oczywistość, oczywiście!

Rzycon, 09.07.2014 22:57

Dobrze wiedziec że według Burmistrza jestem (Nie-Romem) to prawie to samo jak (Nie-Rób) Pozdrowienia dla naszej władzy :)

azquit, 09.07.2014 22:40

Komentarz usunięty przez autora.

asquit, 09.07.2014 20:37

co kubenowsko propagando -dzisiaj nie ma nowej pseudoafery i trzeba odświeżać stary wątek?żałośni jesteście

rzykimuszazostac, 09.07.2014 20:19

Panie Żak boi się Pan słowa Polacy w oficjalnym pismie do mediów?? Słowo Polak nie boli - słowo honoru. Tak samo słowo honoru nie ma takiej narodowości jak nie-Romowie. Gdyby trzeba było wysłać jeszcze jakieś pismo do mediów niech się pan nie boi i na odpowiedzialność andrychowian użyje słowa Polak jak radzą „pisowcy” i „ inni populiści”. Co najwyżej propaganda zdziwi się że chodzi pan „na pasku pisowców i innych populistów” ale słowa Polak, Polacy są warte chodzenia na pasku nawet na pasku pisowców czy „innych populistów”. Pozdrowienia od „nie-Romów” żeby dostosować się do terminologii z pisma burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka

igor5, 09.07.2014 19:37

jad i nienawiść to ulubione słowa Niesiołowskiego - widać doczekał się nieudolnych następców...

tomekx, 09.07.2014 19:09

Całe szczęście że Żak nie chodzi na pasku PISu ani innych populistów bo jak się czyta te komentarze to się niedobrze robi.Ileż można mieć w sobie nienawiści i jadu?Niektórzy mają bardzo duże pokłady

igor5, 09.07.2014 17:38

stawiam dolary przeciwko orzechom że Żak NIGDY by nie wysłał tej skargi gdyby nie zmasowana krytyka społeczeństwa - mówiąc jego językiem NIE-ROMÓW.... stąd to opóźnienie...

VERA, 09.07.2014 17:18

Jak mam być tolerancyjna jak ciężko pracuję , dbam o dzieci i dom a Romowie przesiadują na plantach i w ramach rozrywki zaczepiają ludzi. Może jestem rasistką ,bo tolerowałabym ich tylko w przypadku ,jeżeli dostosują się do ogólnych norm życia w społeczeństwie.Jak im tak źle to załatwić im wyjazd do Indii tam taki styl życia bardzo pasuje .Po co uszczęśliwiać ich na siłę .Szkoda mi tylko dzieci romskich , bo trudno im zmienić ten stereotyp - cygana , gorszego człowieka.

maniek, 09.07.2014 17:04

Zauważyłem że żak często robi rzeczy o jakich napiszą internauci. Takie darmowe doradztwo bo ludzie przy żaku to chyba tylko opozycją zajęci i węszeniem pisowca za każdym rogiem:( Internauci powiedzieli że nie jesteśmy rasistami, czytam potem, że żak tak powiedział. Internauci skomentowali ostro to co wyprawiają stacje telewizyjne, widzę że żak wysłał pismo. To kolejna darmowa porada. Panie Żak, niech się pan nie boi słowa Polak. Igor5 ma rację - słowo Polak naprawdę nie boli, nawet jak się pisze do mediów. Gdyby się Pan przełamał, może Pan podziękować Igorowi5 i innym za DARMOWĄ podpowiedź. I taki gest nie zaszkodzi.

Maksymilian, 09.07.2014 16:40

A może to pisał po kolacji wCzarnym G.....

igor5, 09.07.2014 16:35

co siedzi w głowie człowieka który boi się słowa POLAK ???

martin, 09.07.2014 16:31

bardzo dobre pytania pana martineza, przyłaczam się. Mam nadzieję że otrzymam rzetelną odpowiedź a nie tylko obsesje i jad propagandy żakolandii. Jest pan panie żak burmistrzem to najważniejszy urząd w gminie, musi pan brać największą odpowiedzialność. - Przykłady na to że wzajemnie uczymy się tolerancji od siebie - Co to są problemy dalekie od ksenofobicznych postaw????? Problemy mogą mieć różne postawy??? - Czy nie ma przy sobie polonisty który pomoże mu napisać porządnie pismo? Co uchodzi każdemu innemu nie uchodzi burmistrzowi gdy pisze oficjalne pismo w imieniu mieszkańców. - Czy urzędnicy którzy mają mu pomagać zajęci są siedzeniem w necie i pisaniem o Kubieniu i w sumie wszystkich którzy nie w smak władzy?

martin, 09.07.2014 16:29

Słowo honoru. Myślałem że żak jest trochę lepszy od tej „propagandy żakolandii” ogarniętej obsesją na punkcie opozycji, wszędzie szukającej pisowca i przez to zaniedbującej obowiązki. Może żak takiej obsesji nie ma ale za to pisma nie potrafi po polsku ładnie sklecić do mediów i nie potrafi/nie chce napisać w nim słowa Polak albo Polacy? Naprawdę panie żak. Dobrze ludzie piszą – reprezentujesz Pan nas jeszcze przez 5 miesięcy to trzymaj jakiś poziom. Nie potrafisz, niczego już nie pisz w naszym imieniu.

asquit, 09.07.2014 16:05

propaganda pisowskiej opozycji dobrze się spisuje buhahahaha tyle komentarzy,tyle jadu wylane. jarek jest z was dumny

igor5, 09.07.2014 13:58

panie Żak - słowo POLAK nie boli.... wstyd i totalna kompromitacja...

TEPI, 09.07.2014 13:52

W imię poprawności..., żeby tylko Romowie czuli się Polakami z krwi i kości, a nam można pojechać, że jesteśmy "Nieromami" "Uogólnienie to jest krzywdzące dla zdecydowanej większości mieszkańców naszej gminy" Chłopie, teraz to już chyba dla 100% - o jakiej większości ty piszesz? Kto tu od kogo uczy się tolerancji? ha ha ha Szkoda tylko, że nie masz własnego rozumku, a jeszcze lepszego refleksu, wypisując takie brednie, dopiero po ostrej reakcji większości Nieromów.

xpek, 09.07.2014 13:43

paszkwil......? poczytaj swoich kolegów kolegów- oni są specjalistami od paszkwili

leskow, 09.07.2014 12:26

xpek, paszkwil ci się nie udał, ani to mądre ani śmieszne, wstyd tak kłamać i obmawiać ludzi, żenada, nie licz nawet na pochwałę od pryncypała, bo mu tylko szkodzisz

xpek, 09.07.2014 11:35

Jak zwykle większośc komentarzy nie na temat.kubień za wszelką cenę chce zaistnieć ps kocie filemonie.- widocznie w poprzedniej kadencji nie śledziłeś kubienia w urzędzie a siedział jak szczur wystraszony.może bał się pietrasa buhahahahahahaha

azquit, 09.07.2014 11:09

Komentarz usunięty przez autora.

kotfilemon, 09.07.2014 05:19

"Odnośnie Kubienia - przynajmniej ma facet odwagę publicznie wygłaszać swoje zdanie, byłam na wielu radach gminy, słyszałam jego wypowiedzi, ma poukładane w głowie i wartości, których brakuje obecnej władzy. prawdziwym idiotą jest ten kto siedzi cicho i patrzy jak w Andrychowie łamie się prawo, źle gospodaruje publicznymi pieniędzmi itd." mojemiasto, 100/100

robin, 09.07.2014 04:59

no tak, wzajemnie uczymy się od siebie tolerancji, nawet burmistrza trolerujemy, co to ma być? miesiąc po wszystkim się ogarnął, gdzie on był przez ten czas???

igor5, 09.07.2014 04:10

tak wygląda poprawność polityczna PO i innych organizacji mafijnych - nie można nazwać POLAKA POLAKIEM - tylko NIEROMEM ???.. Tusk powiedział kiedyś że POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ.... nawet w głębokiej komunie by na to nie wpadli.... Panie burmistrzu-obraził Pan mieszkańców Andrychowa w sposób perfidny...

gregory, 09.07.2014 04:08

Onufry w 10tkę. Niech żak przeczyta uważnie co napisał Onufry i inni! I odpowie na pytanie: jaka to narodowość nie-Romowie? Niech nas wszystkich oświeci. Jak się pisze pisma jako burmistrz w imieniu andrychowian trzeba najpierw pomyśleć!!!!!!!!!!

corleone, 09.07.2014 03:58

szczególnie polecam końcówkę ma wielka oglądalność

corleone, 09.07.2014 03:54

a ja dodam jeszcze to westwi78 http://www.youtube.com/watch?v=Zdn9zd7bYrg&feature=kp

westwi78, 09.07.2014 03:50

https://www.youtube.com/watch?v=JLRWyHAGsaI czas na cover - "jako rom i nie-rom" :)

mojemiasto, 09.07.2014 03:30

rany, rany... już od dłuższego czasu wiedziałam, że burmistrz nie potrafi rządzić, nie ma wiedzy merytorycznej oraz praktycznej na temat zarządzania czymkolwiek, ale żeby człowiek wydawać by się mogło "na poziomie" nie potrafi posługiwać się poprawną polszczyzną? Błąd na błędzie, brak składni... ehhh... no wstyd po prostu. Odnośnie Kubienia - przynajmniej ma facet odwagę publicznie wygłaszać swoje zdanie, byłam na wielu radach gminy, słyszałam jego wypowiedzi, ma poukładane w głowie i wartości, których brakuje obecnej władzy. prawdziwym idiotą jest ten kto siedzi cicho i patrzy jak w Andrychowie łamie się prawo, źle gospodaruje publicznymi pieniędzmi itd.

onufry, 09.07.2014 03:21

Żak w tym piśmie ładnie podzielił mieszkańców Andrychowa - na Romów i nie-Romów. Co to za grupa narodowa ci "nie-Romowie", wie ktoś? Słyszał ktoś? Dotąd myśleliśmy, że Andrychów zamieszkują Polacy i Romowie - oficjalnie w naszym kraju istniejąca mniejszosć etniczna. A tu masz - posiadamy jakichś nie-Romów! No to nas Żak oświecił. Gratulacje dla burmistrza - odkrywcy! Hi, hi, hi. Pozdrawiam wszystkich nie-Romów (Uwaga - pod żadnym pozorem głoski m nie pomylić z głoską b... zwłaszcza, że nie-Romem może być sam Żak).

TEPI, 09.07.2014 03:17

Czy według żaka, Andrychowianie dzielą się teraz na Romów i Nieromów?

igor5, 09.07.2014 03:04

gdyby nie zmasowana krytyka społeczeństwa Żak NIGDY by tej SPÓŹNIONEJ skargi nie wysłał... .... przecież on tu jest tylko przejazdem...

abcabc, 09.07.2014 02:53

nie ma jak żyć w oparach urojeń i jeszcze to publicznie objawiać

kotfilemon, 09.07.2014 02:45

Brawo asquit, Każdy twój komentarz = jeden głos więcej na Kubienia

mareczek, 09.07.2014 02:41

@rzycon nowinki podlegają zakowi merytorycznie. Sam do siebie protest? jedną ręką napisze protest w sprawie artykułu w nowinkach a drugą go odbierze? niestety ale najwiekszym wrogiem obecnej władzy jest według mnie ona sama. może jeszcze jej propaganda. Sami siebie odsuną od władzy. żadnego kubienia, czy innego do tego nie potrzebują.

mareczek, 09.07.2014 02:38

Pewno że tak japa. Biedactwa z propagandy tak są zafiksowani że nie widzą że robią Kubieniowi darmową reklamę. I szkodzą Żakowi. Dwa w jednym:) Ale dajmy spokój temu tematowi. Serdecznie pozdrawiam burmistrza Żaka – obieżyświata (kilka tygodni temu Holandia teraz z tego co czytam Litwa czy Łotwa) i przyłączam się do pytań internautów: „radnyjulek i martineza. Jako mieszkaniec Andrychowa chcę żeby burmistrz odpowiedział na nie. Nie opozycja, nie internauci, nie propaganda żakolandii jak robi wszystko żeby uciec od tematu tylko właśnie burmistrz.

azquit, 09.07.2014 02:38

Komentarz usunięty przez autora.

japa3, 09.07.2014 02:22

żakolandia musi już naprawdę robić w gacie przed Kubieniem! i dobrze, bo jedynie Kubień jest w stanie wyczyścić to "zakłamane" szambo, które opanowało Andrychów ...

martinez, 09.07.2014 01:57

zapomniałem napisać. tekst w "nowinakch" które jak wszyscy wiemy dzięki szczeremu wyznaniu redaktora podlegają merytorycznie żakowi to dla mnie skandal. pismo żaka - pierwsze zdania ok. potem dramat. proszę żaka o odpowiedź na moje pytania poniżej.

Rzycon, 09.07.2014 01:57

A do Nowin nie napisał???Rasistami to się powinno określać naszych wspaniałych Romów

martinez, 09.07.2014 01:53

Paniczna próba odciągnięcia przez propagandę uwagi od tego pisma żaka świadczy o tym że internauci trafili. To i ja przyłączam się do zapytań do „żaka – urzędującego burmistrza”: - Przykłady na to że wzajemnie uczymy się tolerancji od siebie - Co to są problemy dalekie od ksenofobicznych postaw????? Problemy mogą mieć różne postawy??? - Czy nie ma przy sobie polonisty który pomoże mu napisać porządnie pismo? Co uchodzi każdemu innemu nie uchodzi burmistrzowi gdy pisze oficjalne pismo w imieniu mieszkańców. - Czy urzędnicy którzy mają mu pomagać zajęci są siedzeniem w necie i pisaniem o Kubieniu i w sumie wszystkich którzy nie w smak władzy? ps. asqiutem to bym się nie przejmował. to jedna z motywacji do zmiany władzy. sama myśl że taki twór z obsesjami, teoriami spiskowymi, ziejący jadem wobec każdego kto ośmiela się nie zachwalać żaka jest u władzy sprawia że człowiek nie może doczekać się kiedy przy urnie podziekuje żakowi za taki "dwór".

azquit, 09.07.2014 01:45

Komentarz usunięty przez autora.

asquit, 09.07.2014 01:40

nie liczyłem nie patrzyłam tylko tak sobie myślę że to się kupy nie trzyma jakoby zapalony pisowiec jeden z drugim głosowali w 2010 r na Żaka to zwykłe kłamstwo i manipulacja

krisu78, 09.07.2014 01:39

Masz rację ranyjulek. Za każdym razem gdy ludzie stawiają konkretne pytanie do żaka propaganda odpowiada obsesjami i zajmowaniem się opozycją. Jak świat światem ludzie przyglądają się aktualnej władzy. A propagandziści żakolandii chcieli żeby przyglądać się opozycji. To pokazuje co możemy jako andrychowianie zastać po żaku, od czego chce propaganda władzy odciągnąć naszą uwagę. Jak jeszcze czytam że poucza, mówi innym jak głosowali, zarzuca kłamstwo asquit ten który zieje jadem wobec każdego kto podważa wielkość żaka, asquit kłamca i manipulator to ręce opadają.

corleone, 09.07.2014 01:31

asquit siedział w urnie i liczył głosy Pietrasowi podglądając przez dziurkę kto wrzuca. Coś ty taki k...a mądry że wiesz kto co skreślał kto na kogo głosował i kto z kim sypiał po nocach. Wiedza porażająca odbiła się po latach ...szkoda można by go było wykorzystać i teraz sprawdził się musicie przyznać ........szpion jeden .

azquit, 09.07.2014 01:31

Komentarz usunięty przez autora.

asquit, 09.07.2014 01:27

i zdradzę wam jeszcze moją tajemnicę;w 2010 r. głosowałem na radnego kubienia i burmistrza Pietrasa ale to co obaj prezentują ostatnio to jest jest zatrważające.szczególnie radny kubień;dużo gadania i nic poza tym. kompletnie zmarnowana kadencja, jeszcze nigdy tak bardzo nie pomyliłem się w lokalu wyborczym szczerze ::)

leskow, 09.07.2014 01:26

tak, tak asquit a teraz idziesz na jednego! buhahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

asquit, 09.07.2014 01:18

to chyba jakaś nowa technika manipulacji jeden z drugim którzy głosowali na Pietrasa teraz kłamią i piszą że głosowali na Żaka doprawdy perfidne kłamstwo zrozumcie w końcu że wasze pisanie na mamnewsa nic nie da.Pietras z kubieniem przegrają,z obiektywnych powodów żaden z nich nie zostanie burmistrzem. ta partia przez 2 kadencje rządziła w Andrychowie,to już było i nie wróci musicie się z tym pogodzić

ranyjulek, 09.07.2014 01:10

Po powrocie żaka - jeszcze urzędującego burmistrza do kraju proszę też o odpowiedź na moje pytania: co miał na myśli pisząc , że uczymy się wzajemnie od siebie tolerancji my i Romowie? I co znaczy że mamy problemy którym daleko do rasistowskich postaw? Problemy mają/nie mają rasistowskie postawy? Nie ma przy żaku nikogo kto biegle potrafi posługiwał się językiem polskim? Odpowiedzialni byli zajęci pisaniem "paszkwili" na opozycję wobec żaka i innych mieszkańców Andrychowa nie zakochanych w żaku, że nie pomogli?

ranyjulek, 09.07.2014 01:08

Nie żałuje żakowi. Żałuję za to że zaufałem mu jak mówił w kampanii że to nie mogą być wycieczki dla uprzywilejowanych a teraz jeździ ze swoimi kolegami. to żak w kamapnii dał pokaz populizmu!!!! Ponieważ propaganda tradycyjnie gdy pojawiają się konkretne sprawy do żaka – urzędującego burmistrza od razu ucieka w swoje obsesje na temat opozycji, powtarzam: Nowinki które jak sam mówi redaktor naczelny merytorycznie podlegają żakowi zaczynają tekst od "w związku z niedawnymi, przykrymi rasistowskimi atakami na andrychowskich Romów" burmistrz Żak wypowiada się jak „jakiś plotkarz który chce obrażać i ubliżać”. W sprawie Romów pisze to pismo które może ładnie zaczyna się ale potem katastrofa. A propaganda żakolandii swoje obsesje o opozycji zapodaje.

abcabc, 09.07.2014 01:00

rany julek ale z ciebie populista!!!!!!!!!! żałujesz żakowi że nie zabrał ze sobą kubienia ;)kubien dość się napodróżował o boku burmistrza Pietrasa powiem wam tak - śmieszą mnie te 'komentarze'. tak to jest jak ideolodzy Pisu próbują na siłę wmawiać mieszkańcom jak mają myśleć i co jest do0bre a co złe lepiej wyjaśnijcie mieszkańcom czy Kubień z Pietrasem idą razem do wyborów czy osobno,a jeśli osobno to dlaczego?

ranyjulek, 09.07.2014 00:27

konkretne pytania do urzędującego burmistrza Andrychowa Czy żak jak już wróci z kolejnej podróży zagranicznej w jaką jak mówią w urzędzie udał się, mógłby mi wytłumaczyć co miał na myśli pisząc, że uczymy się wzajemnie od siebie tolerancji my i Romowie? I co znaczy że mamy problemy którym daleko do rasistowskich postaw? co to w ogóle za konstrukcja myślowa???? Problemy mają/nie mają rasistowskie postawy? Przecież w tych redakcjach to musieli mieć polewkę. Nie ma przy żaku nikogo kto biegle potrafi posługiwał się językiem polskim? Odpowiedzialni byli zajęci pisaniem "paszkwili" na opozycję wobec żaka i innych mieszkańców Andrychowa że nie pomogli?

ranyjulek, 09.07.2014 00:24

Nowinki które jak sam mówi redaktor naczelny merytorycznie podlegają żakowi zaczynają tekst od "w związku z niedawnymi, przykrymi rasistowskimi atakami na andrychowskich Romów" burmistrz Żak wypowiada się jak „jakiś plotkarz który chce obrażać i ubliżać”. W sprawie Romów pisze to pismo które może ładnie zaczyna się ale potem katastrofa. A propaganda żakolandii swoje obsesje o opozycji zapodaje. Byle do wyborów na jesień. Gorzej niż jest nie może być. Jak ktoś myslał że za woźniaka czy pietrasa osiągnęliśmy dno to był w błedzie.

azquit, 09.07.2014 00:06

Komentarz usunięty przez autora.

ogi33, 08.07.2014 23:46

@corleone dokładnie tak, po prostu w chwili braku samokontroli Leń nad lenie opowiada, "że on to gmina" a gdy "jest gorąco" wychodzi z nich myślenie o mieszkańcach jako o głupkach, rasistach , ciemnogród etc diagnoza co do stanu pajęczyny i przygotowywanych metod pokrywa się z moją jakość tego pisma nie pozwoliłaby na zaliczenie egzaminu gimnazjalnego, to też pokazuje jak mocno byli zaangażowani w "protestowanie" w imieniu mieszkańców

corleone, 08.07.2014 23:26

Tekst w Nowinach to jest faktyczny stan reakcji na wydarzenia w Andrychowie w wykonaniu ,,żajkolandi'' która kompletnie straciła jakikolwiek zdrowy rozsądek . Najgorsze jednak przed nami ta cała banda przez 4 lata oplotła swoimi mackami nasze miasto. i TANIO SKÓRY NIE SPRZEDA . Mając na uwadze metody jakimi posługiwali się ubole aby utrzymać wpływy po 89 roku możemy spodziewać się najgorszego. Co do tekstu i oświadczenia do mediów to kolejny powinni wysmarować do Kwiatkowskiego aby nie łgał w mediach co do wydarzeń w Andrychowie.

abcabc, 08.07.2014 23:19

eh za czasów Pietrasa nadredaktorzy z nowin nie takie paszkwile pisywali na mieszkańców Andrychowa teraz też piszą paszkwile

gregory, 08.07.2014 22:21

To prawda. Sam redaktor naczelny nowinek publicznie oznajmiał że w „sprawach merytorycznych” dziennikarze NA i TRA bezpośrednio podlegają Żakowi. No i mamy ten tekst "o przykrych, rasistowskich atakach na andrychowskich Romów" który pokazują wszyscy. co do pisma żaka - początek ok, im dalej tym gorzej. także poruszyła mnie wiadomość przesłana przez żaka że wzajemnie uczymy się tolerancji. O lekcjach tolerancji organizowanych na polecenie żaka w szkołach dla andrychowskich dzieci to słyszałem. Jakoś nie słyszałem żeby druga strona uczyła się tolerancji.

ogi33, 08.07.2014 22:02

"co do spraw merytorycznych to konsultujemy się i bezpośrednio podlegamy burmistrzowi" czyje to słowa ? a no "NIEZALEŻNEGO" naczelnego redaktora Nowin Andrychowskich Marka Nycza, kto więc odpowiada za ten skandaliczny tekst w NA ? bez komentarza pismo tego typu to zupełna strata zaangażowania, redakcje mają, tak sadze, wystarczająco papieru toaletowego takie pismo służy jedynie sprawom miejscowym - burmistrz działa, burmistrz stara się, a w rzeczywistości bimbanko na całego bo : jeśli już działać to powinno się odnaleźć takie fragmenty w relacjach , które można by zakwestionować i ŻĄDAĆ SPROSTOWANIA ( takie sprostowanie wysłać) gł[email protected] jak tam samopoczucie niezależnych dziennikarzy Lenia nad lenie?

nietakszybko, 08.07.2014 21:59

"Jest problem a ci od żaka tylko o Kubienia. Dramat!!!! " zgadza się tomasz2. Ale oni inaczej nie potrafią. całe rządy sprowadzają do walki z opozycją. Tyle zostało z obietnic otwartości i szacunku dla każdego. "i jeszcze doradzałbym zmianę osoby która pisze żakowi takie rzeczy. kuzynka polonistka załamała ręce. co wolno internautom, nie przystoi burmistrzowi. nawet jeśli osoba która pisze żakowi takie rzeczy całe dnie siedzi i komentuje na mamnewsa, to powinna umieć zmienić styl na poprawny jak pisze oficjalne pisma." znowu prawda tomasz2. ale jak się przyjrzysz to cała para idzie w walkę z kubieniem. napisanie poprawnie pisma do mediów nie leży w zakresie obowiązków?

asquit, 08.07.2014 21:49

buhaha kolejna pseudoafera. kubień ją ujawnił? buhahahahahahaha tosz to kabaret jest z nim w tej kadencji

tomasz2, 08.07.2014 21:43

co do sprawy - jeśli oświadczenie poszło 24 czerwca to dla mnie za późno. i jeszcze doradzałbym zmianę osoby która pisze żakowi takie rzeczy. kuzynka polonistka załamała ręce. co wolno internautom, nie przystoi burmistrzowi. nawet jeśli osoba która pisze żakowi takie rzeczy całe dnie siedzi i komentuje na mamnewsa, to powinna umieć zmienić styl na poprawny jak pisze oficjalne pisma. ps. Popatrzyłem, sprawdziłem – „dzięki” tej tzw. propagandzie żakolandii że traktuje mnie jak idiotę. Faktycznie kubien na blogu napisał tylko że to oświadczenie to musztarda po obiedzie. Żadnego rozwlekania się. Jak piern… Pokładałem nadzieje w żaku a okazuje się że już słowem nie wolno się odezwać chyba że chce się pochwalić żaka? I traktowanie nas jak idiotów którzy nie wejdą na stronę Kubienia i nie porównają jego słów z tym co pisze o nim tzw. propaganda.

tomasz2, 08.07.2014 21:39

Jest problem a ci od żaka tylko o Kubienia. Dramat!!!! Z powodu tej obsesji na punkcie kubienia traci żak. Bo trzeba być mężczyzną - jak się ostro jechało na Pietrasa to trzeba ze swoją ekipą przyjąć że nie jest się nietykalnym po dojściu do władzy. Opozycja jest od patrzenia na ręce władzy. Od „achów i echów” są tzw. obrotowi dziennikarze którzy mogą z każdą władzą albo tacy jak tomekx - ten który jak rządził pietras współpracował z urzędem a teraz miłośnik żaka. Na miejscu kolejnego burmistrza nie brałbym takiego „obrotowego” który z każdą władzą jak u władzy:)

tomekx, 08.07.2014 21:18

Zapomniałeś dodać że dla KK zawsze jest musztarda po obiedzie.Z tej pozycji najlepiej krytykować i zabierać zdanie.Typowy populizm

leskow, 08.07.2014 21:16

martin 100/100 lukas - koncząc - kubień nie komentuje treści pisma żaka lecz pisze że to musztarda po obiedzie umiem czytać wiec nie kłam o biciu piany - jesteś żaosny, litosci...

krisu78, 08.07.2014 21:15

Po pierwsze pismo żaka dla mnie spóźnione. on je wysłał dopiero 24 czerwca!!! Widziałem datę. Powinien reagować natychmiast a nie z opóźnieniem jak już każda z tych telewizji przedstawiła „mądrości” na temat andrychowian. Gdyby szybko zareagował po pierwszym drugim takim materiale to może przy kolejnych zastanowiliby się? No ale jak pisałem - szybki to widać żak jest we wręczaniu dyplomów?:( Po drugie – wzrusza mnie w tym liście jak to uczymy się wzajemnie tolerancji od siebie. Po trzecie zadałem sobie trud i obejrzałem retransmisje sesji – brawo do pana Babskiego nie ukrywał że brał udział jako radny w rządach w poprzedniej kadencji. I to dobrze. Niech jeszcze tylko propaganda zakolandii przestanie oszukiwać ludzi że rządził Pietras z Kubieniem bo rządził pietras przy poparciu wszystkich radnych którzy głosowali mu jak leci najważniejsze rzeczy, w tym Babskiego, Kobielusa i kilkanastu innych.

martin, 08.07.2014 21:01

panie leskow Pan "Lukas" kilka tygodni temu wykorzystał temat zwolnień ludzi z pracy żeby skłamać na temat pana kubienia z opozycji. Pan lukas skłamał a jak ludzie to pokazali to "lukas" nie przeprosił tylko dalej atakował. Poziom – wykorzystywanie dramatu zwalnianych osób żeby walczyć z opozycją za pomocą kłamstwa to najlepsze świadectwo intencji pana "lukasa". Od tego kłamstwa ja i inni których znam nic a nic nie wierzą w jego słowa

lukas, 08.07.2014 20:50

OK to użyje argumentów Pismo Żaka jest krótkie i treściwe - słuszne wystąpienie w imieniu mieszkańców Andrychowa krytyka na blogu Kubienia to jak zwykle bicie piany. Wstyd.To jest żałosne.

leskow, 08.07.2014 20:45

no i znowu zamiast jakichkolwiek argumentów mamy popłakiwania nad niedobrym kubieniem i jakieś prehistorie z pietrasem żal

lukas, 08.07.2014 20:39

leskow litości .......czy ten Kubień będzie kiedyś zadowolony?Odnoszę wrażenie że ten gościu to jeden wielki frustrat któremu wszystko nie podoba się w Andrychowie. Dlaczego w poprzedniej kadencji kiedy rządził z Pietrasem w Andrychowie siedział cicho?Nie miał odwagi krytykować?bał się? Wszystko było w Andrychowie wspaniale? Liście nie spadały z drzew i nie zaśmiecały chodników? Totalne zakłamanie i dwulicowość ze strony pana Kubienia

leskow, 08.07.2014 20:31

no fajny artykuł, ale czegoś w nim brakuje czyli daty pisma burmistrza do Polsatu a był to 24 czerwiec. no i gdzieś już o tym pisali http://dlaandrychowa.blogspot.com/2014/07/felieton-trudni-sasiedzi.html