Brzezińska w Targanicach do przebudowy

, Wiadomości, 19.09.2018 14:25, PG
Brzezińska w Targanicach do przebudowy

Magistrat ogłosił przetarg na naprawę nawierzchni ul. Brzezińskiej w Targanicach (czyli drogi wokół, której mieszkańcy nie mają wodociągu i kanalizacji) w ramach zadania pn.: „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Andrychów”

Być może w końcu uda się wykonać porządnie jezdnie, na której widnieją spore dziury a jej stan pozostawia wiele do życzenia. Na tej drodze nom sto pojawiają się ubytki a teren jest nie odwodniony.

Teraz ma się to zmienić.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

firing, 20.09.2018 07:42

@sportowiec w tym przypadku UM przygotowuje się już 8 rok.

sportowiec, 19.09.2018 16:53

To nie wybory, do takich inwestycji Urząd Miasta przygotowuje się nieraz przez długi długi czas. Brawo!!!

Betty, 19.09.2018 15:28

Wybory wybory wybory! Magistrat jest głuchy, natomiast na miesiąc przed otwarciem lokali wyborczych nagle odzyskuje wzrok i słuch. Ja bym chciała Magistratu w którym cała kadencje są zdrowi na oku i uchu. Czyżby Pan Burmistrz przespacerował się po wioskach zamiast pojechać po pracy do domu do Krakowa?

firing, 19.09.2018 15:14

Wreszcie!!! Bo stan tej drogi urąga godności ludzi tam mieszkających! Ludzie sami zasypują dziury żeby nie pourywać zawieszenia, nie pogiąć felg bo nie da się tam przejechać nie wpadając w jakąś wyrwę!! Co wybory potrafią zdziałać...