Brutalny napad na mieszkańca. Policjanci błyskawicznie zatrzymali sprawcę

, Wiadomości, 25.02.2016 09:45, (red)
Do zdarzenia doszło w środę w Inwałdzie.
Brutalny napad na mieszkańca. Policjanci błyskawicznie zatrzymali sprawcę

W środę (24.02) około godz. 15:30 oficer dyżurny andrychowskiej Policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, iż w miejscowości Inwałd dokonano rozboju na 67-letnim mężczyźnie.

 

- Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, gdzie ustalili, iż sprawca używając przemocy wobec pokrzywdzonego, uderzeniami w głowę doprowadził  go w ten sposób do stanu bezbronności, a następnie dokonał kradzieży z kieszeni jego kurtki portfela wraz z pieniędzmi. Sprawca oddalił się w nieznanym kierunku, lecz jego ucieczka  nie trwała długo. Już po kilku minutach 55-letni uciekinier wpadł w ręce wadowickich funkcjonariuszy z ogniwa patrolowo interwencyjnego – informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

Podczas jego przeszukania policjanci ujawnili skradziony portfel i część skradzionych pieniędzy.

 

67-latek z doznanymi obrażeniami został przewiedziony do szpitala gdzie pozostał na leczeniu.

 

Za dokonanie rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 26.02.2016 07:57

powieszony jak powieszony ale zgadzam się z Tobą starymoher za takie napady powinny być surowe kary to było 24 02 - go dziś jest 26 02 gi już dzis powinniśmy sie dowiedzieć ze ten bandyta jest w areszcie na trzy miesiące. temu panu poszkodowanemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia a potem proszę sie zająć odszkodowaniem od tego bandyty za ból i cierpienie.

starymoher, 25.02.2016 20:29

Jak mawiał imć pan ,,Zagłoba:sprawca onego czynu,po pojmaniu, ma być sprawiedliwie osądzon i natychmiast powieszony"