Boisko do dyspozycji mieszkańców, ale kto o tym wie?

, Wiadomości, 09.05.2016 18:10, PG
Mieszkańcy mogą rekreacyjnie korzystać ze stadionu przy ul. Dąbrowskiego w Andrychowie, ale którędy się wchodzi na stadion?
Boisko do dyspozycji mieszkańców, ale kto o tym wie?

Od kilku lat zarządcą boiska przy ul. Dąbrowskiego w Andrychowie jest AKS Beskid. Stadion tennależał kiedyś do nieistniejącego już klubu LKS Halny.

 

Obecnie w tygodniu odbywają się tam treningi piłkarzy.Jak informują nas okoliczni mieszkańcy w ciepłe wiosenne dni chcieliby skorzystać z tego terenu, pograć z dziećmi w piłkę i spędzić czas z rodziną. Niestety, od strony ulicy Dąbrowskiego boisko jest zamknięte na kłódkę. Chociaż nie do końca...

 Jak informuje wiceprezes Beskidu Andrychów Jan Witkowski "mieszkańcy mogą korzystać ze stadionu". - W tym celu otwarta jest bramka od południowej strony. W przypadku większych zorganizowanych grup np. szkolnych otwieramy bramę główną - mówi wiceprezes.

 


 

A tutaj sławetna bramka... o której mało kto wie.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy