reklama

Beskid Media zaprasza na Wielki Finał III edycji konkursu Baw się razem z nami

, Wiadomości, 08.09.2018 08:40,
Beskid Media zaprasza na Wielki Finał III edycji konkursu Baw się razem z nami
Zapraszamy na Wielki Finał III edycji konkursu „Baw się razem z nami”, który odbędzie się w niedzielę, 9 września, o godzinie 15:00 podczas imprezy Pożegnanie lata w stylu Country na terenie TS Hejnał Kęty. Osoby, które chciałyby jeszcze dostać się do finału będą miały ostatnią szansę 8 września podczas 8 edycji Kęckich Nocy Rockowych organizowanych przy Domu Kultury w Kętach.

Nagroda główną jest bon o wartości 1500,00 zł, nagrodą za drugie miejsce jest bon o wartości 1000,00 zł, natomiast za miejsce trzecie bon o wartości 500,00 zł. Dla wszystkich obecnych mamy przewidziane także dodatkowe atrakcje oraz konkursy z nagrodami.
INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy