reklama

Beskid Mały w obiektywie National Geographic

, Wiadomości, 04.11.2017 11:20, PG

Znany na całym świecie magazyn zawitał w nasze okolice. Na zdjęciach można zobaczyć m.in. Andrychów, Wadowice, Rzyki, czy Inwałd.

Beskid Mały w obiektywie National Geographic

National Geographic to amerykańskie czasopismo wydawane od 1888 roku. Zawiera ono artykuły o tematyce krajobrazowej, kulturalnej i historycznej. Cechuje go doskonała jakość fotografii. Pierwszy numer polskiej wersji magazynu ukazał się w 1999 roku.

Natomiast National Geographic Traveler zaczął ukazywać się w 1984 i został poświęcony podróżom. W Polsce magazyn ukazuje się co miesiąc od 2005 roku. Redaktor Naczelną gazety jest znana podróżniczka Martyna Wojciechowska. I ten właśnie magazyn zawitał ostatnio do Beskidu Małego. Na pięknych zdjęciach można zobaczyć m.in. rzekę Wieprzówkę, ośrodek Czarny Groń, schronisko na Leskowcu, Wadowice, Andrychów czy Inwałd.


Zobaczcie sami


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy