reklama

Bajkowy koncert Magdaleny Wasylik

, Wiadomości, 16.02.2018 12:30, WCK
18 lutego 2018, godz. 16:00
Bajkowy koncert Magdaleny Wasylik

Koncert Magdaleny Wasylik - ikony polskiego, młodego dubbingu już w lutym w WCK! Będzie to muzyczna podróż po krainie pięknych utworów z ulubionych bajek w nowoczesnych, świeżych aranżacjach. Spodoba się dorosłym jak i najmłodszym, dlatego zapraszamy na muzyczną ucztę całe rodziny.

Magdalena razem z zespołem z Krainy Czarów wykona piosenki z bajek, w których użyczała głosu oraz pozostałych kultowych pozycji ze świata filmów animowanych. Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie piosenki jak Kolorowy Wiatr- Pocahontas, Mam tę Moc- Kraina Lodu, Can’t stop the feeling- Trolle, Can you feel the love tonight, Hakuna Matata - Król Lew, Route 66 - Auta, jak i wiele innych!

Magdalena Wasylik to ikona polskiego, młodego dubbingu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa. Swoją przygodę z muzyką i teatrem zaczęła już jako dziecko, kiedy występowała w teatrze muzycznym ROMA. W Polsce jako aktorka dubbingowa znana jest przede wszystkim z filmów: Kraina Lodu, Trolle, Zaczarowana oraz Minionki rozrabiają. Jej głos pojawia się w takich kreskówkach jak: Świnka Peppa, Atomówki, a także w znanych serialach młodzieżowych jak Violetta, Austin i Ally oraz wielu innych. W swojej karierze Magdalena brała również udział w wielu programach telewizyjnych takich jak: „Must be The Music” czy „The Voice of Poland” (II edycja). Wieloletnie doświadczenie artystki w pracy przy produkcjach dla dzieci uczyniło ją jednym z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych głosów w branży. Imponujące osiągnięcia w dubbingu, piosence dziecięcej, a także sam fakt, że Magdalena jest niesamowicie ciepłą i lubianą osobą spowodowały, że nikt inny nie ma tak ugruntowanej i stabilnej pozycji w środowisku dubbingowym.

18 lutego 2018, godz. 16:00

Bilety w cenie 15 zł - dorośli, 10 zł - dzieci, 5 zł studenci Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci * do nabycia w sekretariacie WCK lub na stronie internetowej www.wck.wadowice.pl.

* Studenci WUD - zakup wyłącznie w sekretariacie WCK. Wejście na koncert ze zniżkowym biletem za okazaniem indeksu WUD.


źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy