reklama

Alarm bombowy w skarbówce

, Wiadomości, 22.07.2014 09:00, JG
We wtorek rano pracownicy wadowickiego urzędu skarbowego i sądu nie mogli normalnie pracować.
Alarm bombowy w skarbówce

Wszystko za sprawą wszczętego alarmu bombowego. Jak się dowiadujemy, pracownica odpowiedzialna za otwarcie drzwi wejściowych tuż po ich otwarciu, otrzymała wiadomość e-mail z informacją o podłożonym ładunku wybuchowym. Kobieta niezwłocznie zgłosiła sprawę naczelnikowi, który postanowił ewaukować budynek, w sumie ok. 90 osób.

Na miejsce przybyła policja i straż pożarna, króra zabezpieczyła teren. Informacja o podłożonym ładunku dotarła również do Sądu Rejonowego, w którym także ogłoszono ewakuację.

 

Obecnie straż pożarna zakończyła już swoje działania. Podobna sytuacja miała już miejsce w marcu tego roku. Wówczas ewakuowany z powodu alarmu bombowego został budynek sądu.

 

Podobne alarmy wszczęto również w innych małopolskich urządach skarbowych, gdzie pracownicy otrzymali informacje o podłożonym ładunku wybuchowym.

 

ZOBACZ:

Fałszywy alarm bombowy w sądzie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tipacz, 22.07.2014 14:42

To samo było w Bielsku i Oświęcimiu.