reklama

Zobacz Klub Fitness IFITT Andrychów i Wadowice [FOTO]

, Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.10.2022 16:10, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Czym zajmuje się iFitt? Jak wygląda? Jak możesz u nas trenować?
Zobacz Klub Fitness IFITT Andrychów i Wadowice [FOTO]
Klub Fitness iFitt w Andrychowie oraz Wadowicach powstał z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły i pomożemy Ci w sposób świadomy wpłynąć na jakość Twojego życia. Do dyspozycji oddajemy w Twoje ręce luksusowe miejsce, które pomoże Ci odreagować codzienny stres w komfortowych warunkach i dzięki pełnym profesjonalizmu i pasji ludziom zadba o Twoją sylwetkę i kondycję fizyczną.

Kluby Fitness iFitt zaprojektowane są przez firmę Home Koncept, znajdziesz tutaj maszyny topowych marek: Life Fitness ®, Hammer Strenght®, Miha Bodytec oraz Tiguar. Miłośnicy zajęć grupowych mogą skorzystać z szerokiej oferty zajęć fitness. Akceptowane są także karty Multi Sport, Fit Profit oraz pakiety OK System.


Co znajdziesz w Klubie Fitness iFitt Andrychów i Wadowice?

•Dużą sale fitness, na której odbywają się zajęcia grupowe.
•Strefa cardio wyposażoną w sprzęt światowej klasy marki Life Fitness.

Sprzęty zostały zaprojektowane specjalnie pod iFitt Klub Fitness Andrychów i Wadowice, tak, aby wykorzystać jak najlepiej ich potencjał. Bieżnie, rowerki, orbitreki, eliptyki wyposażone są w duże ekrany dotykowe, umożliwiające sprawną zmianę parametrów, posiadają możliwość oglądania filmów na Netflix oraz YouTube w jakości HD. Każda maszyna ma również możliwość korzystania z wirtualnych map, dzięki czemu możesz biegać po różnych częściach świata.

•Znajdziesz również strefę wolnych obciążeń, strefę maszyn typu „plate load” (półwolnych), strefę maszyn stosownych (izotonicznych). Każda z tych stref została wyposażona w nowe
maszyny marek takich jak Hammer Strenght® oraz Life Fitness®, są to marki istniejące na rynku od ponad 25 lat i są to najbardziej profesjonalne marki na świecie. Konstrukcja maszyn inspirowana jest biomechaniką- czyli maszyny poruszają się w taki sam sposób jak ciało człowieka. Sprzęt jest niezwykle profesjonalny i sprosta oczekiwaniom każdego, nawet zawodowych sportowców takich jak np. zawodnicy NBA.

•Klub Fitness iFitt Andrychów i Wadowice został również przygotowany z myślą o kobietach, które będą miały możliwość korzystać z maszyn oraz sprzętów nastawionych typowo na zgrabną kobiecą sylwetkę.•Strefę funkcjonalną, na której znajdziesz każdego rodzaju kettelball, piłki lekarskie, skrzynie, maty, liny, kółka gimnastyczne.

Strefę Cross Fit– tutaj znajdziesz dużą konstrukcje CrossFit, platformę do trójboju , sztangi oraz wszystkie akcesoria potrzebne do wykonywania tego typu treningu.

•PROFESJONALNĄ SALĘ TRENINGU EMS, która jest wyposażona w najlepszą na świecie markę tworzącą tego typu sprzęt MihaBodytec®. Sprzęty tej marki są również sprzętami
medycznymi, dzięki czemu cieszą się popularnością wśród światowej klasy gwiazd na całym świecie. Jest to sprzęt najwyższej półki. Treningi EMS w iFitt poprowadzą międzynarodowi
trenerzy z szkoleniami Glucker Kolleg®. iFitt posiada możliwość skorzystania z EMS w parach!

•Strefę relaksu,

•Fit Bar,

•Pięknie zaprojektowane szatnie damską i męską.Zobacz wnętrze Klubu Fitness iFitt w Andrychowie:


Zobacz wnętrze Klubu Fitness iFitt w Wadowicach:


Klub Fitness iFitt Andrychów
Ul. Krakowska 50
696 458 161

Klub Fitness iFitt Wadowice
Ul. Dr Putka 7 (I piętro)
666 867 396Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama