reklama

Zmiana trasy wyścigu Tour de Pologne w Andrychowie

, Sport, Wiadomości, 22.06.2020 16:15, PG
Plany pokrzyżował remont mostu nad Wieprzówką.
Zmiana trasy wyścigu Tour de Pologne w Andrychowie

Organizatorzy 77. Tour de Pologne z powodu pandemii musieli przenieść datę tegorocznego wyścigu, który odbędzie się w dniach 5 – 9 sierpnia (pierwotnie miał odbyć się na początku lipca). Liczbę etapów skrócono z siedmiu do pięciu.

Wiadomo, już że 7 sierpnia Wadowice będą miastem startowym trzeciego etapu. Kolarze mają wystartować wadowickiego rynku i skierują się w kierunku Frydrychowic, Wieprza, skąd drogą wojewódzką (ul. Batorego) wjadą do Andrychowa.

Następnie wyścig miał przejechać ul. 1 Maja i ul. Beskidzką w kierunku Kocierza. To będzie jednak niemożliwe, bo w tym czasie na moście nad Wieprzówką będzie prowadzony generalny remont. Od lipca do grudnia most będzie wyłączony z użytkowania.

Jak się dowiadujemy trasa zostanie zmieniona w ten sposób, że z ul. Batorego kolarze wjadą na ul. Krakowską, następnie na ul. Żwirki i Wigury i ul. Tkacką wjeżdżając na drogę wojewódzką w kierunku Kocierza.

Finał tego etapu będzie miał miejsce w Bielsku-Białej.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama