reklama
reklama

Zawodniczki Sokoła na medal w Mistrzostwach Polski [FOTO]

Sport, Wiadomości, 05.07.2024 07:22, INFORMACJA PRASOWA
Stuprocentowa skuteczność medalowa zawodniczek UKS Sokół SUPERIOR Zator! Tego jeszcze nie było!
Zawodniczki Sokoła na medal w Mistrzostwach Polski [FOTO]
Na trzy szanse medalowe, jakie miały nasze zawodniczki Sokoła Zator podczas startu w tegorocznych Mistrzostwach Polski nie straciły ani jednej okazji, by stanąć na podium i zdobyć tytuł mistrzowski.


Gabriela Wojtyła może poszczycić się podwójnym II wicemistrzostwem kraju zdobywając swoje brązowe medale, zarówno w konkurencji XCC short race, jak również w swej koronnej konkurencji - formule olimpijskiej XCO.

Zmęczenie sezonem nie pozwoliło na walkę o złoto, czy srebro. Po tak intensywnym sezonie, obfitującym w wyścigi zaliczane jako kryteria kwalifikacyjne do imprez docelowych, jakimi są Mistrzostwa Europy, Świata i Igrzyska Olimpijskie, żadna z zawodniczek elity koncentrujących się na kwalifikacjach i zdobywających je, nie może uznać startu w MP jako swój szczyt formy.

Od swojej doświadczonej koleżanki klubowej nie chciała być gorsza nasza juniorka Nikola Gliniecka. Robiąca w tym sezonie niesamowity progres, Nikola zdobywa swój pierwszy w życiu medal Mistrzostw Polski i to jako pierwszoroczna juniorka!

źrodło: materiały prasowe Sokoła Zator
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama