reklama

Zaległości w IV lidze odrobione. Kto zyskał?

, Sport, Wiadomości, 30.09.2021 12:00, PAN
Osiem bramek obejrzeli kibice w Ryczowie, za to ani jednego w Białce. W małopolskiej IV lidze odrobiono większość zaległości.
Zaległości w IV lidze odrobione. Kto zyskał?

Najpierw, we wtorek, Słomniczanka rozbiła Wiślan Jaśkowice 5-2. Mecz miał się odbyć w poprzedni piątek, ale wówczas lwią część drużyny ze Słomnik zmogła choroba. Cztery dni później, już w pełni sił, pokonali niedawnego trzecioligowca w sposób bezdyskusyjny.

W Białce miejscowe Tempo podzieliło się punktami z Beskidem Andrychów. Obie ekipy walczą, by pozostać w gronie IV-ligowców, więc z takiego obrotu sprawy żadna z ekip szczęśliwa nie była.

Orzeł Ryczów był zdecydowanym faworytem starcia z Pcimianką i szybko objął prowadzenie. W miarę upływu czasu przestraszeni gracze z Pcimia zaczęli grać w piłkę i nieco przypadkowo, po strzale samobójczym, doprowadzili do remisu. Po chwili zdobyli przepiękną bramkę, jednak arbiter uznał, że strzelec był na spalonym. W szatni Orła rozpętała się burza, jednak animuszu drużynie z powiatu wadowickiego starczyło na kwadrans.

W tym czasie Bartosz Kiełbus zdobył dwa gole i wydawało się, że jest po meczu. Pcimianka, nie mając nic do stracenia, zaczęła atakować i w efekcie wyszła na prowadzenie 4-3. Gospodarze rzutem na taśmę zdołali uratować remis, gdy arbiter uznał, że piłka przekroczyła linię bramkową w zamieszaniu po centrze ze stałego fragmentu gry. Mecz skończył się niesmakiem, gdy jeden z kibiców Orła zaczął obrażać własnych zawodników.

Zaległe mecze z 6 kolejki IV ligi:
Tempo Białka - Beskid Andrychów 0-0
Sokół Kocmyrzów - Unia Oświęcim 2-1
Orzeł Ryczów - Pcimianka Pcim 4-4
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama