reklama

Z Ponikwi na Leskowiec i z powrotem w 47 minut

, Sport, Wiadomości, 26.10.2020 12:35, PG
Pobiegli szlakiem turystycznym od Ponikwi na Leskowiec i z powrotem. Zwycięzcą tego 10 km biegu okazał się Adam Wójcik z Choczni.
Z Ponikwi na Leskowiec i z powrotem w 47 minut

W niedzielę (25.10.) Amatorski Team biegowy Wichry Beskidu T.R. po raz kolejny zorganizował Bieg na Groń Jana Pawła II. Tym razem była to dwudziesta jubileuszowa edycja.

Start 34 śmiałków nastąpił o godz. 10:00 z pętli w Ponikwi. Trasa nie była łatwa, do przebiegnięcia był dystans około 10 kilometrów o nawierzchni żwirowej, kamienistej i trawiastej, zaś suma przewyższeń +500/-500 metrów.

Zwycięzca – Adam Wójcik z Choczni trasę o długości 10 km (530 metrów przewyższenia) pokonał w 47 minut i 14 sekund. Drugi miejsce zajął Robert Makowiec (LKS Burzyn), a na trzeciej pozycji przybiegł Dariusz Biegun (Running Andrychów).

Z grona kobiet najszybsza była Joanna Drabik (Running), na drugiej pozycji zameldowała się Natalia Kłaput (Wadowice), a trzeci czas uzyskała Dorota Zadora (Endorfiny Wadowice).Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama