reklama
reklama

Wyprawa do Kirgistanu dla chorego chłopczyka z Andrychowa

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 03.07.2024 17:50,
Andrychowianin znany jest już z podobnych, organizowanych z sukcesem, charytatywnych inicjatyw.
Wyprawa do Kirgistanu dla chorego chłopczyka z Andrychowa
Andrychowianin Kuba Rajda to inicjator wielu charytatywnych wypraw o których pisaliśmy w ostatnich latach na mamNewsa.pl. Tym razem z grupą przyjaciół - pasjonatów gór - wybiera w góry Kirgistanu.

Wyprawa finansowana jest ze środków prywatnych, a jej celem jest zbiórka pieniędzy dla chorego Łukasza z Andrychowa. - Będą zbierane pieniądze, każda wpłata jest mile widziana - mówi Kuba. Dla wpłacających Kuba obiecuje pamiątkę z Kirgiastanu.
Łukasz jest pogodnym chłopcem, na pierwszy rzut oka zupełnie zdrowym. Niestety tak nie jest…

Chłopiec ma zdiagnozowaną padaczkę, wady rozwojowe OUN, stopień lekki niepełnosprawności umysłowej, zaburzenia zachowania... Lista zdaje się nie mieć końca. Rozwój Łukasza jest nieharmonijny i utrudnia mu codzienne funkcjonowanie. Po konsultacji u neurologa wyszedł zapis o zmianach z przewagą przednich o charakterze napadowym.

Łukasz potrzebuje stałej, intensywnej rehabilitacji i leczenia. Niestety, koszty są ogromne i znacznie przekraczają budżet rodziny. Dalsza pomoc jest nieoceniona w dalszej walce o przyszłość.

Wpłat na pomoc chłopczykowi z Andrychowa można dokonywać poprzez stronę fundacji: https://www.siepomaga.pl/pol-tysiaca-kilometrow-przez-gory-tien-szan-w-kirgistanie

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama