reklama

Wyniki DrewHome Beskidzki Topór 2021

, Sport, Wiadomości, 17.05.2021 07:00, red, foto: TKKF Chałupa
Kilkaset osób rywalizowało w kolejnej edycji DrewHome Beskidzki Topór, który odbył się weekend w Andrychowie i okolicach.
Wyniki DrewHome Beskidzki Topór 2021

DrewHome Beskidzki Topór to jedna z największych imprez biegowych w Polsce. Dla uczestników przygotowano kilka tras po Beskidach. Biegacze odwiedzili m.in. Targanice, Porąbkę, Jaroszowice. Meta wyznaczona została w Rzykach w ośrodku Czarny Groń.

Najdłuższa trasa liczyła aż 104 km - start na tym dystansie miał miejsce najwcześniej, bo jeszcze w nocy. Rywalizację wygrał Dawid Gałuszka ze Świętochłowic, który potrzebował 11 godz. i 55 min na pokonanie tego dystansu. Zmagania na dystansie 43 km, mające rangę Mistrzostw Polski, wygrał Marcin Świerc z Krakowa, a na 73 km Paweł Perykasza z Krakowa.

Wyniki w poszczególnych kategoriach dostępne są pod linkiem: https://my.raceresult.com/Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama