reklama

Witaj wrześniu! Zobacz nowy grafik zajęć klubu fitness Syndykat

, Sport, Wiadomości, 04.09.2018 16:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Od poniedziałku 3 września w Syndykacie obowiązuje nowy rozkład zajęć. Każdy znajdzie coś dla siebie - w naszej ofercie są zajęcia dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Wiek i poziom zaawansowania nie mają znaczenia!
Witaj wrześniu! Zobacz nowy grafik zajęć klubu fitness Syndykat
Co nowego? CROSS TRANING wraca na stałe po wakacyjnej przerwie! Poprowadzi go nasz nowy członek trenerskiej załogi - Norbert Łysoń.Jeszcze coś nowego? Tak! Nastąpiła reaktywacja zajęć AKTYWNY DZIECIAK, które poprowadzi także świeża członkini naszej kadry - Iwona Kuźma.Czy to już wszystko!? Oczywiście, że nie. Rozpoczynamy już trzeci sezon baletu dla dzieci. Zapoznajcie się z grafiką informacyjną - zostało już niewiele miejsc!Od dziś (1 września) obowiązują także nowe godziny otwarcia naszego klubu - najważniejszą zmianą jest to, że w tygodniu jesteśmy dla Was już od 6:00 rano!Co dokładnie dzieje się na syndykatowej salce? Sprawdźcie opisy zajęć:

✅ ZDROWY KRĘGOSŁUP z Asią - zajęcia łączące klasyczne ćwiczenia fitness, elementy Pilates, rehabilitacji oraz stretchingu. Trening skoncentrowany na nauce prawidłowej postawy ciała, wzmacnianiu osłabionych mięśni posturalnych i rozciągnięciu najważniejszych grup mięśniowych.
✅ TRENING OBWODOWY z Asią - nazywany jest też treningiem stacyjnym. Jest to zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych, które pomagają nie tylko wzmocnić organizm, ale także zdecydowanie poprawić kondycję oraz osiągnąć wysportowaną sylwetkę.
✅ CROSS TRAINING z Norbertem - program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych uznanych przez specjalistów. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić ich siłę ruchu w życiu codziennym.
✅ BODY COMBO z Anią - zajęcia z użyciem sztang lub hantli kształtujące wytrzymałość siłową. Każda grupa mięśniowa wzmacniana jest oddzielnie do konkretnego utworu. Trening ten doskonale rzeźbi ciało, poprawia wytrzymałość i elastyczność mięśni, ścięgien oraz stawów.
✅ BRZUCH POŚLADKI UDA z Madzią - trening ukierunkowany na wzmocnienie oraz ujędrnienie brzucha, pośladków oraz ud. Umiarkowane tempo zajęć wpływa na odpowiednie skupienie się na technice wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia głównie na macie lub z użyciem dużej piłki i różnych obciążeń.
✅ TRENING FUNKCJONALNY z Madzią - rodzaj ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni głębokich. Mięśnie te odpowiadają za utrzymywanie prawidłowej postawy. Trening polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień, lecz w znacznie szybszym tempie.
✅ FAT KILLER z Anią - typowe zajęcia cardio wpływające na kształtowanie kondycji i wydolności organizmu. Podczas treningu stosowane są różnorodne formy marszu, truchtu, biegu, przeskoków i podskoków. Dzięki zmianom intensywności i tempa ćwiczeń, pozwalają SZYBKO spalić tkankę tłuszczową. Polecane również po treningu siłowym.
✅ TOTAL BODY POWER z Madzią - zajęcia kształtujące całe ciało. Trening wzmacniający i aerobowy przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję oraz wytrzymałość. W treningu wykorzystuje się różnego rodzaju przyrządy: hantelki, taśmy, stepy, piłki, kettle.
✅ PILOGA z Madzią - połączenie zajęć Pilates i Jogi. Trening modelujący sylwetkę, mający na celu rozciągnięcie mięśni całego ciała, a także wzmacnianie przede wszystkim mięśni brzucha oraz mięśni odpowiedzialnych za prawidłowe działanie kręgosłupa.
✅ WAKE UP! z Anią - trening całego ciała dla chcących aktywnie rozpocząć dzień. Zajęcia z wykorzystaniem różnych przyborów (hantle, piłki, stepy, gumy). Ćwiczenia te sprawią, że wzmocnisz wszystkie grupy mięśniowe, a tkanka tłuszczowa będzie się spalać długo po treningu przez resztę dnia.

  • BOKS z Szymonem - trening bokserski ma na celu naukę prawidłowej techniki wyprowadzania ciosów, stosowania uników i bloków oraz naukę prawidłowej postawy i poruszania się. Podczas zajęć mogą być wykorzystywane różne przybory: worek bokserki, gruszka, tarcza, skakanka, piłka lekarska, hantle. Treningi bokserskie doskonale wpływają na poprawę kondycji, szybkości, zwinności, koordynacji ruchowej, podnoszą pewność siebie i dają dużo satysfakcji (trening jest dostosowany do potrzeb i poziomu zaawansowania grupy).

  • KICK-BOXING ze Sławkiem - forma treningu sztuk walki oparta na zasadach technik sportowych, wzbogacona o elementy treningu funkcjonalnego, polegającym na wzmocnieniu kondycyjno-siłowym grup mięśniowych wykorzystywanych w naszym codziennym życiu. Elementem końcowym treningu jest kompleksowy stretching (trening jest dostosowany do potrzeb i poziomu zaawansowania grupy).

  • AKTYWNY DZIECIAK z Iwoną - zajęcia rozwijające ogólną sprawność fizyczną dla najmłodszych (4-7 lat) zapewniające ćwiczącym profesjonalną opiekę prowadzącego, zdrową rywalizację oraz świetną zabawę. Doskonała opcja, jeśli dziecko ma w sobie za dużo pokładów energii.SYNDYKAT SPORT CENTER
Andrychów, Krakowska 25 (obok stacji paliw BP)
+48533389260


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama