reklama

Wielki mecz w Andrychowie [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 09.10.2021 18:00, DK / WB
Mecz Beskidu Andrychów z Wieczystą Kraków w IV lidze to było bez wątpienia sportowe wydarzenie numer 1 w regionie w ten weekend.
Wielki mecz w Andrychowie [FOTO]

Wieczysta Kraków, choć gra w IV lidze, naszpikowana jest piłkarskimi gwiazdami - w zespole występuje m.in. Sławomir Peszko, a drużynę prowadzi Franciszek Smuda. Drużyna ma oczywiście duże aspiracje, pobyt w IV lidze wydaje się dla krakowian tylko epizodem, ale sezon trzeba rozegrać.

W sobotę w Andrychowie niespodzianki nie było. Krakowianie wygrali 1-0 po golu zdobytym w 39 minucie, choć mecz był bardzo wyrównany. Spotkanie przyciągnęło na stadion przy ulicy Kościuszki rekordowe tłumy.

Przed spotkaniem wszyscy na stadionie chwilą ciszy upamiętnili zmarłego przed tygodniem Jacka Felscha, byłego piłkarz m.in. Beskidu Andrychów i innych małopolskich klubów.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama